Sinerji Artemis R5 5500 - RX 6600 sistem alınır mı?

Rahmi gokalp

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem bundan fazlasını aşmaz. İstek ve önerileriniz benim için çok önemlidir.

Alınmaz, güç kaynağı ve SSD'si kalitesiz.

Bu daha iyi olur:

Kullanmış biri olarak söyluyorum ekran kartını amd alma rtx3050 (yada başka bir şey butçene göre) al. çunku çoğu oyun, yazılım vb. şeylerde amd desteği olmuyor çok fazla sorun çıkarıyor. örneğin dlss çoğu oyunda var ama amd fsr yok gibi ve gereksiz gibi görunebilir ama hayat kurtarıyor.

Kullanmış biri olarak söyluyorum ekran kartını amd alma rtx3050 (yada başka bir şey butçene göre) al. çunku çoğu oyun, yazılım vb. şeylerde amd desteği olmuyor çok fazla sorun çıkarıyor. örneğin dlss çoğu oyunda var ama amd fsr yok gibi ve gereksiz gibi görunebilir ama hayat kurtarıyor.
RTX 3050 kadar güçsüz bir kartı (kendisi RTX 2060'dan bile zayıf) RX 6600 ile mi karşılaştırıyorsunuz? Ayrıca AMD'de o kadar sorun kalmadı. Üstüne FSR'ın oyuna eklenmesi DLSS'ten çok daha kolayken oyunlara FSR desteğinin gelmeyeceğini mi düşünüyorsunuz?

hocam sorun sadece fsr değil birçok konuda eksik amd benim deneyimlediğim (ve gorduğum kadarıyla çoğu kişinin) bu hani karar size kalmış ve fsr desteği gelene kadar dlss teknolojisinin daha da ileri seviyede olacağını duşunuyorum. evet 3050 kotu ama fiyat açısından soyledım bana sorarsanız 3060 gayet yeterli

Alınmaz, güç kaynağı ve SSD'si kalitesiz.

Bu daha iyi olur:

Onların yerine bu daha fiyat performans olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı