Sinerji Asia Ryzen 3 1200 sistem nasıldır?

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. 5K bütçem var bu PC'yi buldum. Valorant'ta GTA 5'de flan donmadan kasmadan kayıt flan alınır mı? 0 almak istiyorum varsa başka bildikleriniz atabilirsiniz.

Dostum kusura bakma ama bu bütçe ile alacağın sistem sana gerçek anlamda fayda vermez. Arkadaşlar bir kaç sistem önermişler ama ben bu bütçe ile sana bir sistem önererek paranın ziyan olması taraftarı değilim. Arkadaşların önermiş oldukları sistemler ise alınmaz. Yinede illa almam lazım diyorsan bütçeni biraz zorlaman lazım. Ekran kartsız sistem öneriririm ama ondan bir haz alamazsın. Şuan dolar 9 tl civarında bu durumda 5k parayı bu tarz sistemlere yatırmak hiç mantıklı değil.

Dostum kusura bakma ama bu bütçe ile alacağın sistem sana gerçek anlamda fayda vermez. Arkadaşlar birkaç sistem önermişler ama ben bu bütçe ile sana bir sistem önererek paranın ziyan olması taraftarı değilim. Arkadaşların önermiş oldukları sistemler ise alınmaz. Yinede illa almam lazım diyorsan bütçeni biraz zorlaman lazım. Ekran kartsız sistem öneriririm ama ondan bir haz alamazsın. Şu an dolar 9 TL civarında bu durumda 5K parayı bu tarz sistemlere yatırmak hiç mantıklı değil.

RX560 bir sistem ile çoğu oyunu medium, Low da oynayabilir. Biraz abarttıkmı acaba?

RX560 bir sistem ile çoğu oyunu medium, Low da oynayabilir. Biraz abarttıkmı acaba?
Low da oynanan oyunlar piksel piksel oluyor zaten yazmışım oyundan haz alamazsınız huzursuz olursunuz diye dikkatli okuduysanız görmüşsünüzdür diye düşünüyorum. Ben abartmadım gerçek ne ise onu açıkça belirttim hocam.

Low da oynanan oyunlar piksel piksel oluyor zaten yazmışım oyundan haz alamazsınız huzursuz olursunuz diye dikkatli okuduysanız görmüşsünüzdür diye düşünüyorum. Ben abartmadım gerçek ne ise onu açıkça belirttim hocam.

Low da piksel piksel olmuyor hocam. 1080p Low da da sorun olmuyor gidip de texture kalitesini en düşüğe alıp 720p yaparsan oluyor. Ben 2200G APU sistemimde 1080p Low WWE 2K19 oynuyorum ne pikselleşme var ne de başka bir durum.

Low da piksel piksel olmuyor hocam. 1080p Low da da sorun olmuyor gidip de texture kalitesini en düşüğe alıp 720p yaparsan oluyor. Ben 2200G APU sistemimde 1080p Low WWE 2K19 oynuyorum ne pikselleşme var ne de başka bir durum.
Peki siz öyle diyorsanız karar konu sahibine kalmış.

Sende haklısın ama bu 5 k için bile ne kadar çalıştıgımı bir bilsen ona ragmen bile alamıyorsam daha napıyım yani haklısın sende alınmaz ama almam lazım yoruldum artık bir de 5K'ya kadar alınabilecek en iyisi ne onu merak ediyorum şu an hazır olan PC'lerden.

Geri
Yukarı