Sinerji Bilgisayar güvenilir mi?

mikewazowski

Hectopat
Biliyorum şimdi birileri diyecek bu soruyu herkes sordu. Ama ben cidden merak ediyorum. Bazı kişiler Şikayetvar sitesinde göndermediler, iade etmiyolar diye şeyler yazmışlar. Bu yüzden biraz şüphelendim. Lütfen Sinerji.gen.tr sitesinden bir şey alanlar cevaplasın. Teşekkürler.

O açıdan bakarsanız Şikayetvar'a girdiğiniz de hangi siteyi yazarsanız yazın illa ki şikayeti bulunuyor... Sinerji güvenilirdir, sıkıntı yok.

Kullanmadım ama güven konusunda hiçbir sıkıntı çıkarmazlar ve fiyatları diğer sitelere oranla daha uygun fiyatlı olacaktır oradan PC topladım yazın almayı planlıyorum. Kısaca güvenebilirsiniz.

2 sene önce 5.000 TL'lik sistem toplamıştım bu senede bazı parçaları değiştirdim, sıkıntısız bir alışveriş oldu. Kendi deneyimlerime göre güvenilir.

Güvenilir olması ayrı, ilgili olmaları ayrı. Mağazalarına gittiğinde gayet samimi davranışları var. Satış sonrası desteğini eksik etmiyorlar.
Alternatif olarak Webdenal ve Teknobiyotik var. Ben genelde Teknobiyotik'e göre çok hızlı gönderim yaptıkları ve daha ucuz olduğu için Webdenal'ı tercih ederdim, artık Sinerji'de ucuza satmaya başladı. :)
Bazı kişiler Şikayetvar sitesinde göndermediler, iade etmiyorlar diye şeyler yazmışlar.
Şikayetçi olanların 10 da 9'u şikayetini dile getirirken, memnun olanların 10 da 1'i bile zoraki dile getiriyor. Çok takılmamak lazım oralara.
Şikayeti olan insanlar öfkeden kudurup sağa sola ateş edecek yer arıyorlar. Memnun kişiler ise böyle bir dert içerisinde değil. Memnunum o halde bir daha alırım der geçer.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı