Sinerji Bilgisayar Ödemeyi Kabul Etmiyor

MehmetBaki

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Sinerji Bilgisayar'dan görseldeki gibi bir sipariş vermeye çalıştım. Ancak telefona gelen kodu doğru girmeme rağmen ısrarla bu hatayı alıyorum. 20 kere denemişimdir en az ama hatayı almakta devam ediyorum. Modemi kapa aç yaptım, bilgisayarı kapa aç yaptım vs. ancak sonuç aynı. Her şeyi doğru girmeme rağmen anlayamadım hatanın nedenini. Forumlarda, Youtube'da falan ilgili bir şey bulamadım. 3 kez alışveriş yapmıştım daha önce siteden ama ilk defa bu hatayı aldım. Biraz inatçı sanırım bu hata. Şimdiden yardımlarınız için minnettarım.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka da sorun olmuş olabilir. Son zamanlarda kredi ve banka kartları 2 defa olmak üzere internet alışverişlerine kapatıldı. Bankayı arayıp açtırabilirsiniz. Ama benim tahminim sistem de gerçekleşen bir hata olabilir. Online olarak mobil faturamı öderken çok fazla karşılaşıyorum bu sorunla. Bir süre bekleyin sorun düzelebilir. İsterseniz sitenin canlı desteğinden yardım alın. En sağlıklı bilgiyi onlar verir.

Öncelikle kartınız kredi kartı özellikli değilse yani bankamatik kartıysa reddediyor olabilir. Ayrıca yazdığınız isim kısmında Türkçe karakter kullanmaya dikkat edin. En ufak bir harf hatasında reddedilir işlem. Bir de günlük harcama limiti olabilir kartınızda. Bankadan sorgulatabilirsiniz. Mesela limitiniz 2500 TL'dir belki o yüzden bu işlemi yapamıyor olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı