Sinerji bilgisayardan aldığım sistemi teslim almadan iade edip, indirimli fiyatı ile alabilir miyim?

Arkadaşlar 3-4 senedir para biriktiriyorum kuruş kuruş yani bir mouse parası benim için 200 lira, çok zengin değilim o açıdan bakın
Arayıp 200TL geri ödeme yapar mısınız, böyle böyle bir indirim varmış ben de kıl payı kaçırdım falan dersen belki yardımcı olurlar.

Arkadaşlar 3-4 senedir para biriktiriyorum kuruş kuruş yani bir mouse parası benim için 200 lira, çok zengin değilim o açıdan bakın
Haklısınız, çok doğru 200 lira ile bir ekipman daha alınabilir. Ancak paranın size yatması derken indirim bitebilir ve boş yere uğraşmış olursunuz.

200 lirayı az bulan arkadaşlara IBAN atsam bana bu parayı verebilirler mi? Sanırım bayağı zenginsiniz ya da herhangi bir işte çalışmadığınız için kıymetini anlayamıyorsunuz. :D
Merhaba öncelikle çalışıyorum ve imzamdaki ürünlerin çoğunluğunu ya tek başıma ya da ailemin ufak desteği sonucu almışımdır. Tecrübeye dayalı olarak diyorum ki: "İndirim bitene kadar paranız size yatmazsa, sistemin fiyatının artma şansı var ve 200 lira kurtarayım derken, daha fazla para ödeyebilirsiniz bilgisayara.".
Teşekkürler.

Yazdıklarınız için teşekkür ederim biraz olsun rahatladım. Yarın arayıp şansımı deneyeceğim olmazsa iade etmeyeceğim yarın gelişmeleri yazarım herkese hayırlı geceler.
Herkse günaydın. Bu sabah aradığımda bana mail atmamı söylediler bende mail attım aradan 20-25 dakika sonra beni ürün hazır diye aradılar. Bende böyle bir durum var mail attık falan dedim. Sağ olsunlar aradaki 200 lira için 200liralık istediğiniz ürünü alabilirsiniz dediler. Şimdi Kasayı almaya gidiyorum :)) Merak ettiğiniz başka bir şey varsa sorun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı