Sinerji bilgisayarı ne zaman gönderir?

Atacanyildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT OC.
COOLER MASTER TD500 V2
ADATA XPG D41 16x2 32 GB DDR 4 3600 MHz.
750 WATT PSU
2TB M2 SSD NETAC NV3000
Meslek
Bilişim
Selamlar, Sinerji Bilgisayar'dan Frekans FP3 aldım ne zaman. Elime ne zaman ulaşır, kaç günde gelir? İstanbul'da yaşıyorum.

Sitesinde böyle yazıyor.
Teslimat Süresi
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

Son düzenleme:
Valla ben 22'sinde, geçen cumartesi PC toplama sihirbazından sipariş verdim. Hala onaylandı konumunda görünüyor. Pazartesi telefon açıp sormuştum ne zaman kargolanır diye 5-7 iş günü arası kargolanır demişti. Şu an seçtiğim RAM'ler tedarik edilemiyor olarak görünüyor ama ben sipariş verdiğimde stoktaydı görsel aldım zaten. Bir dönüşte olmadı tedarik edemiyoruz muadil ürün verelim falan diye, bekliyorum bakalım,7.iş günü önümüzdeki salı, bakalım o tarihe kadar ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben 22'sinde, geçen cumartesi PC toplama sihirbazından sipariş verdim. Hala onaylandı konumunda görünüyor. Pazartesi telefon açıp sormuştum ne zaman kargolanır diye 5-7 iş günü arası kargolanır demişti. Şu an seçtiğim RAM'ler tedarik edilemiyor olarak görünüyor ama ben sipariş verdiğimde stoktaydı görsel aldım zaten. Bir dönüşte olmadı tedarik edemiyoruz muadil ürün verelim falan diye, bekliyorum bakalım,7.iş günü önümüzdeki salı, bakalım o tarihe kadar ne olacak?

Bende salı günü verdim sipariş akşam sorduğumda en geç perşembe günü kargoya verilir dediler.

Ben 2 haftalık tatilde hazır kasa sipariş verdim ilk 3 gün sipariş onaylamadı sonra yazdım niye onaylanmadı diye beklemem gerektiğini söylediler 4 gün sonrada kasa eve geldi özenli ve güzel bir şekilde.

Yaa ben kargolamadan korkuyorum, ekran kartını demonte istedim dikkat edeceklerini belirttiler ama inşallah sorun çıkmaz, bir de tabii RAM konusu var RAM'ler stokta görünmüyor. Geri de dönmediler bakalım nasıl çözecekler konuyu?

Ekran kartı bana takılı şekilde geldi ama çok güzel kelepçeyle bağlamışlardı bir sorun olmadı kargoda özel araçla geliyor yani fiat doblonun uzun kasasıyla geldi bana.

MNG kargo ile kargolama yapacaklar siparişimi ve standart kargo süreci görür diye düşünüyorum.

Bende bekliyorum halen onaylandı çarşamba perşembe en geç kargoda olur dediler inşallah doğrudur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı