Sinerji Capella R5 2600 nasıldır?

Hocam konsoldan mı bahsediyorsunuz anlamadım. PS5 diyorsanız eğer, PS5 10, 11K civarı.
Kral internet 35 mbps baktım twichte adam 1650ti ile cillop gibi yayın yapıyor fiyatta çok ucuz geldi 6 bine böyle sistem bulunmaz sizede sorayım dedim
Sistem çok ucuz geldi zaten ekran kartı sistemin fiyatı kadar dışarda sizede sorayım dedim twichte baktım 1650 ti ile harika yayın yapıyorlar 35 mbps Turkcell Süper online var birde bu fiyatta kaçırmak istemedim belki ilerde 2080 falan yaparim ryzen 5 3600 ile
Kafamda karıştı bu sistem nasıl 6 bin bu dönemde

Kral internet 35 mbps baktım twichte adam 1650ti ile cillop gibi yayın yapıyor fiyatta çok ucuz geldi 6 bine böyle sistem bulunmaz sizede sorayım dedim
Sistem çok ucuz geldi zaten ekran kartı sistemin fiyatı kadar dışarda sizede sorayım dedim twichte baktım 1650 ti ile harika yayın yapıyorlar 35 mbps Turkcell Süper online var birde bu fiyatta kaçırmak istemedim belki ilerde 2080 falan yaparim ryzen 5 3600 ile
Kafamda karıştı bu sistem nasıl 6 bin bu dönemde
Site güvenilir, parçalar güzel. Tereddüt etmeden alın.

Kral internet 35 Mbps baktım Twitch'te adam 1650 Ti ile cillop gibi yayın yapıyor fiyatta çok ucuz geldi 6 bine böyle sistem bulunmaz size de sorayım dedim.
Sistem çok ucuz geldi zaten ekran kartı sistemin fiyatı kadar dışarıda size de sorayım dedim Twitch'te baktım 1650 Ti ile harika yayın yapıyorlar 35 Mbps Turkcell süper Online var bir de bu fiyatta kaçırmak istemedim belki ileride 2080 falan yaparim Ryzen 5 3600 ile.
Kafamda karıştı bu sistem nasıl 6 bin bu dönemde.

Artık 9 bin.

Yeni konular

Geri
Yukarı