Sinerji apost ve Sinerji Ultimate nasıldır?

osmansefacengiz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta yazan iki sistemin işlemci ve ekran kartı olarak farkı yok sadece diğer özelliklerinde bazı değişiklikler var. Dezavantajları RAM'lar 2x8 olarak değil tek 16 olarak geliyor. İleride yanına bir 16 daha eklerim diye düşünüyorum. Bütçem sadece kasa için maksimum 20-25k civarı. Çok fazla komplike oyunları oynayan birisi değilim. Sistemi genel olarak yazılım, Photoshop, ortalama FPS oyunları ve günlük kullanım için uzun vadeli düşünerek almak istiyorum. Tercihen DDR5 sistem istiyorum. Şu anda pek oyun oynamaya vaktim yok ancak ileride boşluğum olabilir dolayısıyla hem işlemci hem ekran kartı olarak iyi bir donanıma sahip olsun istiyorum. Şu anda giriş olarak böyle bir sistem alıp sonrasında geliştirmek istiyorum. 1 TB SSD'ye arttırarak özelleştireceğim. Görüşlerinizi almak istedim. Bu iki sistem için ne düşünürsünüz? Alternatif önerilerinize açığım.

Sinerji apost.

Sinerji Ultimate.

Son düzenleyen: Moderatör:
23k verecegine bunu al.

Teşekkür ederim. Ek olarak bir şey danışmak istiyorum. Dün Frekans v3 (13400f ve 4060ti) vatanda 19.999TL'ye satıldı. Stok şu an yok ancak benim sistem almak için de acelem yok ayrıca sistem ddr4. Sizce böyle gelen kampanyalardan birini yakalayıp almalı mıyım yoksa pardus ya da sinerjidekilerinden birine mi odaklanmalıyım?

Teşekkür ederim. Ek olarak bir şey danışmak istiyorum. Dün frekans V3 (13400F ve 4060 Ti) vatan da 19.999TL'ye satıldı. Stok şu an yok ancak benim sistem almak için de acelem yok ayrıca sistem DDR4. sizce böyle gelen kampanyalardan birini yakalayıp alınır mı? Yoksa Pardus'ya da sinerjidekilerinden birine mi odaklanmalıyım?

Guzel fiyatti. Eger 23K yukarisi olmadan 13400F, 4060 Ti, DDR4 olursa ve diger parcalari da iyiyse bu tarz sistemler alinabilir ama şu an attigim Pardus guzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı