Sinerji CMN970 hazır PC'si alınır mı?

volktokro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir sistem toplamıştım, hatırlayanlar varsa bir de bu sistem alınır mı diye sorayım dedim. Monitörle birlikte 3400 TL tutuyor, sizce iyi mi bu bilgisayar?

Çok iyi ya bu ekran kartı fazla iyi hatta :) Kaç haftadır acaba ne alsam derken bunu gördüm. Tek sorum bu sistem neden ucuz??

Sinerji zaten ürünleri ucuza satan bir firma hocam şaşırmanıza gerek yok. Tek bir ofisleri var bildiğim kadarıyla da 5 6 çalışan var. Böyle bir firmanın vatan gibi olmasını zaten bekleyemezsiniz. Sürümden kazanıyorlar ve giderleri de az. Vatanın yüzlerce çalışanı var yüzlerce mağazası var o yüzden fiyatlar tuzlu.

Parçaların herbiri içine siniyorsa aklında şüphe bırakmıyorsa fiyatıda olağan seviyedeyse alabilirsin.

Sinerjiye, Vatan Bilgisayar gibi bilgisayar toplatabilir miyiz arkadaşlar?

Evet ben toplattım ama memnun kalmadım daha sonra ayrıyeten kablo düzenlemesi yaptım.Ben haswell aldıktan 3 gün sonra skylake çıktığından 6 gün sonra iade ettim geri komple. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı