Sinerji DCS1050Ti Sistem Alınır mı ?

G4560 i3'ler ile aşağı yukarı aynı performansı veriyor. 3 FPS daha fazla almak için 270 TL verilmez.

Dogru haklisin. Fiyat farkına değmez az farkları var. G4560 seçilebilir. Bence de grafik kart RX470 veya RX480 seçilmeli tabi, yeni nesil kartlar, ama zengin içerikli oyunlarda bu grafik kartlar muhteşem grafikler sunarken şu an için Pentium ve i3 dengi işlemciler yetersiz kalıyor. Ciddi takılmalar oluyor oyun esnasında. Ucu ucuna yetebiliyor. 2-3 yıl sonra çıkacak çoğu oyun için tam bi facia olacak bu işlemciler bence. Hala dengeli bi seçim olduğuna inanmıyorum RX470 ile G4560'ın.

Bu arada benim tavsiye ettiğim sistemde i3 6100 yerine G4560 seçmek daha mantıklı olur. Arkadaşın dediği gibi fiyat farkına değmeyecek ufak bi fark var aralarında.

2-3 yıl sonra işlemcilerin o kadar kötü olacağını düşünmüyorum, oyundan oyuna değişir. İşlemciye binen oyunlarda dediğiniz doğru. Şuan için bu fiyat aralığında DX470 G4560 çok iyi ikili. Ya i5 ya G4560.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı