Sinerji DCS750 Almak

Makaleler
1
Yer
M Ξ Г S İ И
Daha fazla  
Meslek
D Ø K T Ø R
Merhaba arkadaşlar.
Biliyorum burda bir çoğunuz hazır pc önermiyor ama bu pc çok hoşuma gitti. Her şeyi yazıyor parçalarının. Sizce almalı mıyım? Aynı parçaları ben de toplayacaktim. Sadece optik sürücü almayacaktım. Fiyatı da çok uygun geldi yani bilemiyorum. Almalı mıyım yoksa toplamalı mıyım?

Link ;
Sinerji DCS750 Core i3 4170 8 GB 1 TB GTX750Ti

Alınabilir aslında ama birde aynı parçaları toplayarak deneyin, fiyat farkı var mı diye bir bakmalı.

Parçaları siz toplarsanız 100 - 150 TL daha fazla vereceksiniz, bence alınabilir bir sistem olmuş. Yalnız Windows fiyata dahil değilmiş.

Donanımlardan bir tek frisby fanlar sitede görünmüyor. Onlarda en fazla 40 TL tutsa kafadan 140-150 TL ayrı toplamaktan avantajlı oluyorsun tabi anakartı daha hesaplı olan h81m-p33 alıp belleği 2x4 dualchannel yapma imkanın yok hazır alırsan.

Ben olsam bütçeyi biraz arttırıp GTX950 i3 4160 olan bu sistemi toplardım.

upload_2015-10-9_1-17-20.png

Ben olsam kendim toplardım, zevk meselesi. Bence hazır toplanmış bir bilgisayar kendi topladığın bilgisayarı kullanmanın keyfini hiç bir zaman vermeyecektir ama kişisel bir tercih bu uğraşmak istemezseniz hazır olanı alabilirsiniz maddi bir kayıp söz konusu değil sonuçta.

Eğer bütçe daha fazla artabilseydi gtx960 deneyecektim ama çıkamıyorsa bence de alınabilir, kasa fanı falan uğraşmaya gerek yok ayrıca alıp. sizin aldığınız sistem iyi gibi. Üste ki arkadaşın gtx 950'li sisteme de bir bak derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı