Sinerji Eclipse iyi mi?

Yine aynı vaka... Bende 2600X ile sorun yaşadım çöp işlemci öyleyse. Senin mantığın bununla aynı. Saçma sapan konuşarak insanları yanlış yönlendirmeyin. Sende sorun çıktı diye çöp ürün olmuyor.
Saçma sapan dediğin de kullanıcı deneyimi. Senin gibi eline almadığım ürün hakkında ben sorun yaşayanı görmedim gibi ahkam kesmiyorum. Yazdıklarıma attığın anlamsız emojilerden de biraz kudurmuşsun diye yorumladım.

Saçma sapan dediğin de kullanıcı deneyimi. Senin gibi eline almadığım ürün hakkında ben sorun yaşayanı görmedim gibi ahkam kesmiyorum. Yazdıklarıma attığın anlamsız emojilerden de biraz kudurmuşsun diye yorumladım.

Kardeşim sen bunun kul yapısı olduğunu unutuyorsun galiba. Milyon üründen biride sorun çıkarmasın mı hani? Yani şunu anlaman gerekiyor burada. Ürün bir kişide sorun çıkardı diye hepten çöp olmuyor. Bak benimde 2600X işlemcim sorun çıkardı çöp oldu mu şimdi o işlemci?

Bana bir öneriniz varmı ? En fazla 12.000 Lira bütçe var.
RAM'leri değiştirin. GeIL marka RAM'lerin patlamama imkanı yok. Deneyimle sabit olmakla beraber sinerji'nin destek kısmına lanet etmeme de sebep oldular.

Bir de bu var benzer fiyat kategorisinde. Bakılabilir duruma göre.
bu sistemde sorun yaşarmıyım ? Fivem-RDR2-CS:GO vesayre yeni nesil oyunlar

Bana bir öneriniz varmı ? En fazla 12.000 Lira bütçe var.

bu sistemde sorun yaşarmıyım ? Fivem-RDR2-CS:GO vesayre yeni nesil oyunlar

bu quantum gaming sitesini ilk defa görüyorum. Daha bilindik bir yeredn almak istiyorum

Bu quantum Gaming sitesini ilk defa görüyorum. Daha bilindik bir yeredn almak istiyorum

Güvenilirdir hocam bir de bu fiyata en iyi 1650 alabilirsiniz 5500XT 1650 Super ile yarışan bir kart.

RAM'leri değiştirin. GeIL marka RAM'lerin patlamama imkanı yok. Deneyimle sabit olmakla beraber sinerji'nin destek kısmına lanet etmeme de sebep oldular.

Bir de bu var benzer fiyat kategorisinde. Bakılabilir duruma göre.
bunda PSU varmı ? Göremedim ben

Geri
Yukarı