Sinerji future 1080P'de kaç sene götürür?

Tozları almak, termal macunu 6 ayda bir (gerek varsa, kurumuşsa) yenilemek, BIOS ve ekran kartı güncellemerlini düzenli takip edip yapmak, sistemi çok yoran işlerden kaçınmak yeterli olur.

Kuruyup kurumadığını nasıl anlarız. Sistemi alalı 2 yıl 2 hafta oldu. Garanti süresi bitmeden 3 ayda bir toz almak dışında kasayı açmadım ve başka bir parçayı ellemedim. Sıcaklık konusunda sıkıntı yok, takılma donma yok ilk günkü gibi hala. Ekran kartı da güncel onu takip ediyorum.

Ben yenisini aldığım için bu PC'yi satacağım. Performansından yana bir sıkıntı yok günümüz rekabetçi oyunlarını rahatlıkla oynayabiliyorum. RDR2, Witcher 3, God of War vb. oyunları High ayarlarda akıcı bir şekilde rahatlıkla oynayabiliyorum. Cyberpunk'ı Medium-High karışık ayarlarda oynadım.

Ben yenisini aldığım için bu PC'yi satacağım. Performansından yana bir sıkıntı yok günümüz rekabetçi oyunlarını rahatlıkla oynayabiliyorum. RDR2, Witcher 3, God of War vb. oyunları High ayarlarda akıcı bir şekilde rahatlıkla oynayabiliyorum. Cyberpunk'ı Medium-High karışık ayarlarda oynadım.
Tahminen ne kadara satarsın

Geri
Yukarı