Sinerji.gen.tr ve İncehesap güvenilir mi?

• Konuyu başlatan 227457
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 723
Sinerji'den 10.000 TL'lik sistem topladım, güç kaynağında ve ekran kartında sorun çıktı. Parçalarda sorun çıkması normal onlar üretmiyor fakat satın alım sonrası destek berbat. Telefonları açmıyorlar, biz böyle bir hata görmedik test ederken diyolar. Yani uzun lafın kısası Sinerji benim için pişmanlıktır. Gerisi size kalmış.

Sinerji ile alışveriş yaptım, kendi tecrübelerimi aktarayım. Bayisine giderseniz birebir ilgeniyorlar. Kendi parçalarınızı alacağınız sisteme eklemek isterseniz onu ekliyorlar. Müşteri dilekleri için geri dönüş yapıyorlar. Toplayacağım sistemdeki eski HDD de işlem yapmaları için not bıraktım ve dikkate almışlar. Müşteri potansiyeli çok fazla bunu sistem alırken fark ettim çalışlar yoğun çalışıyordu. İşlem süreçleri 6 gün derlerse 6 gün, 2 gün derlerse 2 gün sürüyor. Kendi gözlemlerim bunlardır. Ben memnun kaldım.
Sinerji'den 10.000 TL'lik sistem topladım, güç kaynağında ve ekran kartında sorun çıktı. Parçalarda sorun çıkması normal onlar üretmiyor fakat satın alım sonrası destek berbat. Telefonları açmıyorlar, biz böyle bir hata görmedik test ederken diyolar. Yani uzun lafın kısası Sinerji benim için pişmanlıktır. Gerisi size kalmış.
Öğrenmek amaçlı soruyorum. Aldığınız parçalarda kronik sorunlar bulunuyor muydu?

Geri
Yukarı