Sinerji güvenilir mi?

Nymphe

Hectopat
Yer
Serbia
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 2060, Ryzen 5 3500 sistemini alacağım fakat kötü yorumlar okudum, vidaları çok sıkmışlar, montajlama cok kötü ve bazi parçalar 2.el, yari calışır şekilde sattiklarını söyluyorlar. Sizce güvenilir mi?

Arkadaşlar RTZ 2060 Ryzen 5 3500 sistemini alacağım fakat kötü yorumlar okudum, vidaları çok sıkmışlar, montajlama cok kötü ve bazi parçalar 2.el, yari calışır şekilde sattiklarını söyluyorlar. Sizce güvenilir mi?

Evet son derece güvenilir ve yardımcıda oluyorlar.

Arkadaşlar RTZ 2060 Ryzen 5 3500 sistemini alacağım fakat kötü yorumlar okudum, vidaları çok sıkmışlar, montajlama cok kötü ve bazi parçalar 2.el, yari calışır şekilde sattiklarını söyluyorlar. Sizce güvenilir mi?

Güvenilir. sistem topladım oradan. 2. el parça göndermezler. En son monitör satın aldım mağaza teslim olarak satın aldım ölü piksel testi yaptırmak için ama yapmadılar ölü piksel çıkarsa nolacak diye sorduğumda servise gideceksiniz dedi orada biraz kızdırdılar beni bende 1 günlük monitörü servise göndereceğim öle bir şey yok çıkarsa buradayım haberin olsun deyip çıktım. Allah'tan bir sorun çıkmadı ama öyle demeleri beni bu sefer tedirgin etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı