Sinerji güvenilir mi?

Berkay Akçan

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar bakarken bazen Sinerji bilgisayara giriyorum ve oradaki sistemlerin içeriğine göre ucuz olduğunu düşünüyorum.
Örneğin bu sistemde R5 5600 ve RTX3069 bulunmakta fakat fiyatı 14.999 TL. Site güvenilir midir bu kadar ucuz olmasının bir sebebi mi vardır?

Bilgisayar bakarken bazen Sinerji bilgisayara giriyorum ve oradaki sistemlerin içeriğine göre ucuz olduğunu düşünüyorum.
Örneğin bu sistemde R5 5600 ve RTX3069 bulunmakta fakat fiyatı 14.999 TL. Site güvenilir midir bu kadar ucuz olmasının bir sebebi mi vardır?

Ucuz değil RAM SSD kasa genelde bilinmeyen ve dandik markalar oluyor Sinerji'de. Bu arada %100 güvenilir.

Mesela onun yerine bunu alabilirsiniz, parçalar daha kaliteli ULTIMA-3060 / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Ucuz değil; ram, SSD, kasa genelde bilinmeyen ve dandik markalar oluyor Sinerji'de. Bu arada %100 güvenilir.
Aslında birkaç gün öncesine kadar gayet kaliteli parçaların olduğu sistemler vardı, stoklar bittiği için birçok parça değiştirilmiş sistemlerde.

Geri
Yukarı