Sinerji güvenilir midir?

1200 AF modeliymiş galiba, 12nm yazıyor altta ama. Düz 1200 bile 1650 Super ile PUBG'da ultra ayarlarda 100% altına düşmezken AF modeli ne kadar besleyebilecek çözemedim.

(Dakika 7:33)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1200 AF modeliymiş galiba, 12nm yazıyor altta ama. Düz 1200 bile 1650 Super ile PUBG'da ultra ayarlarda 100% altına düşmezken AF modeli ne kadar besleyebilecek çözemedim.

(Dakika 7:33)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi bende dikkat ettim, isim olarak AF yazmamışlar ama altta 12nm yazdığı için AF modeli olmalı veya yanlış yazım yapılmış. Zaten AF modeli olsa da besleyemeyecek. Anakart B350 yapılsa, soğutucu değiştirilse ve overclock yapılsa belki ucu ucuna. Ama o kadar masraf yapılabiliyorsa zaten 3100 veya 1600 AF'ye yönelmek daha uygun olacaktır. Bu arada sistemde birde tek RAM var. Yani 1200 alınırsa darboğazın doruklarını yaşayacaktır bu sistem.

Güvenilirdir. Sistem daha ucuza daha güvenilir bir PSU ve SSD ile tercih edilebilir, artan paraya da bir tane daha bellek alırsanız rahat edersiniz:
Kasa konusunda bir bilgim olmadığı için nasıl bir sistem toplayabileceğim bilmiyorum.
SSD kronik sorunlu PSU dandik ve 1200 1650S için yetersiz bir işlemci ayrı ayrı daha iyisi toplanabilir diye düşünüyorum.

Kasa hakkında toplamada pek bir şey bilmiyorum o yüzden hazır sistemlere bakıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı