Sinerji Hazır Ryzen 1400 Sistem

rx_Emir

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Pentium g4560 ve RX480 varken İ3 ve 1060 alınmamalıdır. Hem daha uygun hem DX12 yönelik.

Pentium g4560 ve RX480 varken İ3 ve 1060 alınmamalıdır. Hem daha uygun hem DX12 yönelik.
Hocam güldürdünüz :D. O işlemci ile ekran kartı darboğaz yapar :D. Bence üstteki sistem gayet güzel. Ama bence biraz daha zorlayıp bunu alın (y)
uww.png
Olmaz derseniz ekran kartını RX480 veya RX570 yapın.

Yaklaşık iki hafta sonra bilgisayar almayı düşünüyorum.Sinerjinin Sinerji DCA570 (MSI) Ryzen 1400 8GB 1TB RX570 Samsung 250GB 850 Evo 540/520 (MZ-75E250BW) sistemi (Samsung 850 EVO 250 GB ile kullanacağım) dikkatimi çekti ve aklıma da yattı gibi ama “sinerji güvenilir mi” gibi konulara bakınca bi tereddüt ettim. Linkini attığım bu sistemi almalı mıyım, o fiyata daha iyi bir sistem toplanabilir mi?

Aynı sistemin RX580'lisini düşünüyordum bende. Sinerji güvenilir bir sitedir. Sistemi aldıktan sonra oyun testlerini bekliyoruz:D:D. Yalnız aldıktan sonra fan taktırmanız iyi olur. Tek fan var sistem özelliklerine göre.

Darboğaz ihtimalini unutuyorsunuz galiba? Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın.
Darboğaz işlemciye yüklenen oyunlarda çok az olur. Onun dışında çok bir oynanmayacak şekilde değil.
Hocam güldürdünüz :D. O işlemci ile ekran kartı darboğaz yapar :D. Bence üstteki sistem gayet güzel. Ama bence biraz daha zorlayıp bunu alın (y)
Eki Görüntüle 233417
İ3 7100 ile g4560 arasında %10 felan performans farkı var hata o kadarda olduğu tartışılır. Fiyat farkına bakarsak g4560 265 tl i3 7100 530 tl. Güldürdünüz.

Eki Görüntüle 233417

Gülecek bir şey yok kardeşim. İkisini ayrı ayrı değerlendirdim git ikisini al demedim ki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı