Sinerji İşletim sistemi kuruyor mu?

TheShinsy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sinerji'den pc alındığında (işletim sistemi yüklü olmayan) işletim sistemini kuruyorlar mı? [Orjinal olarak.]

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim Sistemi kısmını Windows 8.1 seçtikten sonra (+140$) Montaj ve Test kısmından da gerekli girdiye girince (+10$) kargodan orijinal Windows 8.1 ve montajı tamamlanmış bilgisayar gelecek.

Yaklaşık olarak sisteme ek +500 lira vermeniz gerek.

Not : "PC alındığında" derken ben sistem toplama olarak anladım ve ona göre cevapladığımı bildirmek isterim.

s.png

Son düzenleme:
Eyvallah teşekkürler,peki biz key alırsak. bulursak vb. elimizde key varken onlar bios ayarlarını vb. yapıp kuruyorlarmı ?

Ben kendilerini bu hafta aradım, dediklerine göre 1 aylık bir sürüm ile gönderiyorlarmış. Yani aldıktan sonra 1 ay boyunca çok daha ucuza bulunabilir, 300 liraya geldiğinde bile çok fazla para.

O konuda bir fikrim, hiçte sormadım. Dreamspark'a üyelik almıştım önceden, oradan indirip elimdeki key'i girip kullanacağım. Daha sonra G2A gibi bir yerden bir Windows 10 Key'i alırım.

Ben aldığımda bana bir şey demediler ama Windows 10 pro kurulu geldi orada birisi vardı o yapıyordu muhtemelen crack kurmuş olabilir ama ne yapalım artık yani muhtemelen size bir şey demezler ama kurarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı