Sinerji ve İtopya işletim sistemi yüklüyor mu?

Eray Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Sinerji'den veya İtopya'dan sistem toplayacağım. Toplama ve test hizmeti ekledim. Fakat Windows 10 lisansı satın almadım. İçine bir sistem yüklerler değil mi? Yani etkinleştirilmişten bahsetmiyorum, deneme sürümü şeklinde yüklerler mi?

Arkadaşlar merhabalar. Sinerji'den veya İtopya'dan sistem toplayacağım. Toplama ve test hizmeti ekledim. Fakat Windows 10 lisansı satın almadım. İçine bir sistem yüklerler değil mi? Yani etkinleştirilmişten bahsetmiyorum, deneme sürümü şeklinde yüklerler mi?
Sinerji deneme sürümü yüklüyor itopya hiçbir şey yüklemiyor diye biliyorum.

''Hazır sistemlerin içerisine işletim sistemi kuruyor musunuz?
İsteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz lisanslı işletim sistemlerinin kurulumları da yapılmaktadır. ''

''Sinerji'de görmüş olduğunuz tüm hazır sistemler, tüm parçalar bir araya getirilerek montajlanmış şekilde teslim edilmektedir.

Ayrıca tüm güncellemeleri ve gerekirse BIOS güncellemeleri, test ve kablolama işlemi yapılarak, Windows 10 Pro Deneme Sürümü kurulu şekilde gelmektedir.

Hazır sisteminiz elinize ulaştığında size kalan işlem sadece fişe takıp çalıştırmak olacaktır. ''

Yani sinerji deneme sürümü yüklüyor, İtopya bir şey yapmıyor.

"Hazır sistemlerin içerisine işletim sistemi kuruyor musunuz?
İsteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz lisanslı işletim sistemlerinin kurulumları da yapılmaktadır. "

"Sinerji'de görmüş olduğunuz tüm hazır sistemler, tüm parçalar bir araya getirilerek montajlanmış şekilde teslim edilmektedir.

Ayrıca tüm güncellemeleri ve gerekirse BIOS güncellemeleri, test ve kablolama işlemi yapılarak, Windows 10 Pro deneme sürümü kurulu şekilde gelmektedir.

Hazır sisteminiz elinize ulaştığında size kalan işlem sadece fişe takıp çalıştırmak olacaktır. "

@Eray Efe Web sitelerinde yer alan bilgiler bu şekilde, başka bir sorunuz olursa tekrar göz atabilir ya da müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. İtopya'ya mail atarsanız daha hızlı cevap alırsınız müşteri hizmetleri tarafı sıkıntı.

GameGaraj yüklüyor mu peki?
Web sitelerinde buna dair herhangi bir bilgi yok.

Geri
Yukarı