Sinerji karttan para çekti fakat sipariş oluşmadı

muratcangms

Yoctopat
27.01.2023 tarihinde toplam 21.536 TL web sitelerinden ödeme yaparak bir sipariş oluşturmaya çalıştım. Kasa monitör mouse klavye hepsi dahil. Fakat ödeme yaptıktan hemen sonra siteleri hata verdi. Ödeme kartımdan çekildi fakat sipariş oluşmadı üyeliğimde böyle bir sipariş yok. Bankayı arayarak provizyon numarasını aldım ve işlemin beklemede olup olmadığını sordum. Banka bana Sinerji adlı firmaya ödemenin geçtiğini ve beklemede olmadığını yani şu an paranın onların hesabına geçmiş olduğunu söyledi. Bu sabah 9.00'da mağazalarına giderek sorunumu anlattım fakat nedendir bilmem aldıkları ödeme geçmişini mağazadan kontrol edemiyormuş mağaza müdürü. Müşteri hizmetlerini aramamı ve eğer böyle bir ödeme varsa onlardan iade alabileceğimi söyledi fakat pazartesi gününe kadar müşteri hizmetlerinin kapalı olduğunu söyledi. Numaramı aldılar pazartesi beni arayacaklarını söylediler aramazlarsa tekrar mağazaya gideceğimi söyledim ve mağazadan birlikte arayabileceğimizi söylediler. Bu arada aldığım ürünün sayfasını kontrol ettiğimde de stok bitmiş gözüküyor yani parasını ödediğim ürünün stokları çoktan tükendi ve benim siparişim oluşturulmadı. 1435,82 TL toplam 15 taksitin 1.'sini çekmişler. 1435, 82x15=21537.3 TL fakat ortada sipariş yok. Hafta sonu olduğu için de müşteri hizmetleriyle konuşamıyorum. Böylesine önemli bir konuyu pazartesiye kadar bekletmek zorunda kaldım. Bu sorunu yaşayan 1-2 kişinin yazılarını daha gördüm sanırım onlara manuel elle sipariş girmişler. Ben iade istiyorum güvenim kırıldı. Sizce bu sorun çözülür mü? Çözülmezse ne yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun oluşacağını düşünmüyorum sinerji bilindik bir firma, halihazırda elinizde banka ödemeleri mevcut mail veya telefon yoluyla iletişime geçmeye çalışın.

Sorun oluşacağını düşünmüyorum sinerji bilindik bir firma, halihazırda elinizde banka ödemeleri mevcut mail veya telefon yoluyla iletişime geçmeye çalışın.
Hem mail hem telefon hizmetleri hafta sonları çalışmıyorlar. Hem bilindik firma evet ama internette son yapılan güncel yorumları okuyunca sanki insanları biraz fazla mağdur ediyorlar ne dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı