Teknosa karttan para çekti, siparişim düşmedi

Quafle

Hectopat
Merhaba, olay şu şekilde oldu: Sabah Teknosa sitesinden bilgisayar siparişi verdim. 3D Secure yaptım onayladım. Ardından siparişlere girdiğimde sipariş alınmamış hatta siparişim hala sepette duruyor. İlk başta ben mi yanlış bir işlem yaptım diye düşündüm, özellikle 3D Secure kısmında. Burada bir hata olunca siprariş iptal ediliyor çünkü daha önce başıma gelmişti. Fakat mobil bankacılığa baktığımda hesap limitimden paranın düştüğünü görebiliyorum. 4 taksit yapmıştım bekleyen işlemlerde 0/4 olarak gözüküyor şu anda. Fakat sipariş oluşturulmadı. Teknik desteğe yazdım aradım sorun bileti oluşturdular. 1 saat kadar önce sorun incelemeye alındı diye mesaj geldi. Daha önce böyle bir sorun yaşamış olan var mı aranızda? Ya da neden kaynaklı olduğunu bilen birisi?

Sistemsel bir hata olmuş... Satıcı firmaya yıkmaya çalıştılar para iadesinde bulunacaklarını söylediler fakat benim zamanım yok. Sabahtan beridir de bununla uğraşıyorum. Eğer alacak edecek varsa ya Teknosa uygulamasını indirin veya bilgisayardan sipariş girin. Çünkü Mobile Google optimizasyonları 2000'lerden bile geride saçmalık adeta.

Yeni konular

Geri
Yukarı