Sinerji Neptune Masaüstü Bilgisayar İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzakta arama akifcim buyur;

Eki Görüntüle 810131Eki Görüntüle 810132Eki Görüntüle 810133Eki Görüntüle 810134 Eki Görüntüle 810136

Şu markayı alsan şöyle para kalır, onu şuna harcarsın şöyle FPS artar, kral PC olur, şu marka ucuz onu tercih et en kralı bu, F/P bu. Değil arkadaşlar. Daha tonlarcası var, hepsini burada paylaşmaya vaktim yok. Sorun İtopya-İncehesap vs. de değil, tercih edilen donanımlar. Ki şikayetleri incelerseniz geneli tavsiye etmediğimiz ekran kartı ve bellek markalarından doğan sorunlar.

Video da gayet açık ve net, eksileriyle birlikte anlatılıyor. Farklı yerlerdeki gibi şöyle FPS böyle performans, tamam alıyorum değil olay. İzlersiniz, ürünün ne olduğunu anlarsınız, kendi tercihlerinizi yaparsınız. Bu konuda özgürsünüz.

Adam ne yapsın gidip PC'leri kendi birleştirip kargoya da o mu versin? Kötülemek amacıyla atmışsınız.

@Güzelkullanici bak güzel kardeşim o paraya monitörlü sistem topladılar ancak o sistemi toplasan 500 kişi bile alamadı. Neye yaradı? Herkes kârına baktı yoluna devam etti. Sen de onların kazancını başarı gibi göstermeye çalışıyorsun. Öyle bir şey yok. Sadece kullanılıyorsun. :)

Saygıdeğer hocam en üstteki yazıdaki sistem sanırsam sorunsuzdu, ekran kartı sorunlu gelmiş bu da sistemi sorunlu yapmaz ki?
Sistemin sorunlu olduğundan bahsetmedim ki? :) Dikkat ederseniz tavsiye tercihinde bulunmadığımız ekran kartı ve bellek gibi ürünlerden doğan sorunlar dedim. 3-5 lira eksik olacak diye çekilecek çile değil.

@Güzelkullanici bak güzel kardeşim o paraya monitörlü sistem topladılar ancak o sistemi toplasan 500 kişi bile alamadı. Neye yaradı? Herkes kârına baktı yoluna devam etti. Sen de onların kazancını başarı gibi göstermeye çalışıyorsun. Öyle bir şey yok. Sadece kullanılıyorsun. :)
450 kişi aldı ve videoyu izlersen 350 adet stoğun olduğunu ve yaklaşık 1500TL'lik indirimin olduğunu görürsünüz.

Video başlangıcında kemik kitlem diyor zaten ondan önce çıkardığı sistem kimseye yetmediği için yeni ama az stoklu bir sistem çıkaracağını da belirtti.

450 kişi aldı ve videoyu izlersen 350 adet stoğun olduğunu ve yaklaşık 1500TL'lik indirimin olduğunu görürsünüz. Tabi gözlüğünü kenara koyarsan.

Video 490.000 kişi tarafından izlenmiş ve 350 adet satıldı. Şimdi bunu mu övüyorsun. Belki almak isteyen binlerce kişi vardı. Bu mu başarı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı