Sinerji Neptune vs Sharp

bayramdr

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar en son 2011 yılında sistem toplamıştım. Artık çok ama çok yavaş gelmeye başlayan sistemimi yenilemek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla sinerji sitesi güvenilir bir kuruluş. Kendime uygun 2-3 sistem toparladım. Bunlardan hangisini tavsiye ederseniz, hangisi dertsiz tasasız ihtiyaçlarımı karşılar bilmek istiyorum. Render işleriyle uğraşmayacağım. CS:GO, CoD Warzone, PUBG gibi 3-5 oyunu oynatsın, benim için yeterli. Ayrıca birkaç mühendislik simülasyon programında simülasyonları hızlı tamamlasın benim için yeterli olacaktır. Almayı düşündüğüm sistemleri ekliyorum, değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• amd sistem.png
    amd sistem.png
    47 KB · Görüntüleme: 34
  • intel sistem.png
    intel sistem.png
    44,9 KB · Görüntüleme: 39
  • amd sistem-2.png
    amd sistem-2.png
    49,2 KB · Görüntüleme: 28
  • intel sistem-2.png
    intel sistem-2.png
    47,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hazirana kadar bekleyebilirseniz bekleyin. O zamanlar stok sıkıntısı gideceği öngörülüyor. Eğer şimdi almak istiyorsanız GTX 1660 Ti'li sistem daha çok performans verecektir.

Yanıtınız için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sanıyorum ki bu 10k fiyat bandı bir sistem için GTX1660s ve GTX1660 Ti biraz alçak kalıyor. Yani yılbaşından önceki durum göz önüne alınırsa 10K'lık bir sistem için daha iyi seviyede ekran kartları alınabilirdi değil mi?
Eğer yanıtınız evet ise, bu ekran kartları nelerdir? Yani haziran ayı gibi stoklar eski haline gelip de fiyatlar eski hale çekilirse 10K'lık bir sistem için hangi ekran kartlarını tavsiye edebilirsiniz?

Yanıtınız için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sanıyorum ki bu 10k fiyat bandı bir sistem için GTX1660s ve GTX1660 Ti biraz alçak kalıyor. Yani yılbaşından önceki durum göz önüne alınırsa 10K'lık bir sistem için daha iyi seviyede ekran kartları alınabilirdi değil mi?
Eğer yanıtınız evet ise, bu ekran kartları nelerdir? Yani haziran ayı gibi stoklar eski haline gelip de fiyatlar eski hale çekilirse 10K'lık bir sistem için hangi ekran kartlarını tavsiye edebilirsiniz?

Yanıtım evet. Eğer stok sıkıntısı biterse bu fiyata RTX 3060 Ti Ryzen 5 3600 PC toplanır. Ayrıca RTX 3060 Ti RTX 2080 Super'le hemen hemen eşit durumda. Fakat stokların düzelmesi için tam tarih verilemez. Onun dışında şöyle bir yöntem ile de ekran kartı alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı