Sinerji Nile hazır sistem alınır mı?

Arkadaşlar siparişi verdim çok teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun umarım. Daha önce PNY markasını duymamıştım. Bir sorun yaşamam değil mi?

Yaşamazsınız fakat yaşarsanız garantisi bulunmakta.
Arkadaşlar siparişi verdim çok teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun umarım. Daha önce PNY markasını duymamıştım. Bir sorun yaşamam değil mi?

Ama ekran kartı takmasını biliyorsunuz değil mi?

Arkadaşlar siparişi verdim çok teşekkür ederim. daha iyisi sizin olsun umarım. Daha önce pny markasını duymamıştım. Bir sorun yaşamam değil mi?
Pny çok kaliteli bir marka. Ssdlerini zaten anlatmaya gerek yok en iyilerden. Ramleride bir o kadar iyi. Ekran kartlarında da vasatın üstüler. Pny konusunda içiniz rahat olsun
Biliyorum ancak zaten montaj yapıp yollayacaklar. Montaj ücretsiz yazıyordu. Yanlış mı biliyorum?
Ekran kartını kendiniz takmak zorundasınız çünkü ekran kartını sistemden ayrı gönderiyorlar. Ekran kartının yolda sallanıp anakartın pcie girişini kırmaması için

Aa bilmiyordum çok naziksiniz teşekkür ederim. Youtube kanalından izlemiştim bir kaç kez. Oradan bakarak yaparım sanırım. Bir sorum olacak size. Elimde herhangi bir windows yazılımım yok. Rufus ile windows 10 yazdım usb üzerine. Bilgisayar geldiğinde o windowsu kurmak dışında yapacağım bir şey var mı? İlk kez free dos bir sistem aldım o sebeple bilmiyorum.

Aa bilmiyordum çok naziksiniz teşekkür ederim. YouTube kanalından izlemiştim birkaç kez. Oradan bakarak yaparım sanırım. Bir sorum olacak size. Elimde herhangi bir Windows yazılımım yok. Rufus ile Windows 10 yazdım USB üzerine. Bilgisayar geldiğinde o Windows'u kurmak dışında yapacağım bir şey var mı? İlk kez FreeDOS bir sistem aldım o sebeple bilmiyorum.

Başka bir şey yok fakat dikkat edin.

Aa bilmiyordum çok naziksiniz teşekkür ederim. Youtube kanalından izlemiştim bir kaç kez. Oradan bakarak yaparım sanırım. Bir sorum olacak size. Elimde herhangi bir windows yazılımım yok. Rufus ile windows 10 yazdım usb üzerine. Bilgisayar geldiğinde o windowsu kurmak dışında yapacağım bir şey var mı? İlk kez free dos bir sistem aldım o sebeple bilmiyorum.
Bilgisayar geldiğinde anakartın bios sürümü güncel değilse son sürüme güncelleyin, ram frekanslarını arttırın. Ekran kartının driverlarını kurun. gerçi windows onları kendiside kuruyor ama bazı oyunlarda sizin kurduğunuz driverlar daha iyi olabilir. önerim lisanslı bir windows kurmanız çakma windowslardan uzak durun. İşlemcinin frekans değerlerini ayarların yada sabitleyin. Bir adet antivirüs programı kurup kullanmaya başlayın.

Merhaba,

Ben de bugün Sinerji Nile sipariş ettim.
Anakart düşük profilli gibi gözüküyor ama 3200mhz ram takacağım için pek de rahatsız etmedi beni açıkçası.
Ramleri de 32gb’a upgrade ederim ilerde en fazla.

Sizin bu bilgisayar ile ilgili izlenimleriniz nelerdir?

Geri
Yukarı