Sinerji regor vs BLADE-4060 Ti

kraldiamont1

Kilopat
İki sistemde kötü. Oynadığınız oyunların hepsi işlemci gerektiren oyunlar siz ise aşırı ekran kartına yatırım yapıp eski nesil işlemciler almışsınız ama tam tersini yapmanız lazım. Attığım sistemi öneririm. Hem DDR5 hem iyi bir işlemcisi var hem de dediğiniz oyunlarda ham performans bakımından daha üstün olan bir AMD kart almış olacaksınız.

Ikısı de değil. İşlemci eski.

Ya da

Soğutucu olarak 2 sistemde de peerless Assassin seçilmeli.

İki sistemde kötü. Oynadığınız oyunların hepsi işlemci gerektiren oyunlar siz ise aşırı ekran kartına yatırım yapıp eski nesil işlemciler almışsınız ama tam tersini yapmanız lazım. Attığım sistemi öneririm. Hem DDR5 hem iyi bir işlemcisi var hem de dediğiniz oyunlarda ham performans bakımından daha üstün olan bir AMD kart almış olacaksınız.

Tavsiye için teşekkür ederim fakat, AMD ekran kartı düşünmüyorum açıkçası :'/
Ikısı de değil. İşlemci eski.

Ya da

Soğutucu olarak 2 sistemde de peerless Assassin seçilmeli.
İlk linkte ki cihaz aklıma yattı fakat Ekran kartı modelini daha önce hiç kullanmadım birazcık internette araştırdım fakat Soğutması ile alakalı tam bir bilgi elde edemedim. Ekran kartının soğutması ve ses olayı nasıl bir bilgin var mı?

Tavsiye için teşekkür ederim fakat, AMD ekran kartı düşünmüyorum açıkçası :'/

İlk linkte ki cihaz aklıma yattı fakat Ekran kartı modelini daha önce hiç kullanmadım birazcık internette araştırdım fakat Soğutması ile alakalı tam bir bilgi elde edemedim. Ekran kartının soğutması ve ses olayı nasıl bir bilgin var mı?
AMD son iki nesildir sıkıntılarını gayet giderdi. Diğer yorumlarıma bakarsan gerektiği durumlarda Nvidia ekran kartlarını da öneriyorum yani fanboy değilim ama attığım sistem gerçekten sizin ihtiyaçlarınıza tam gidecek bir sistem. Nvidia ekran kartları DLSS+FG gibi yazılımsal avatanjlara sahip ama sizin oynadığınız hiçbir oyunda bu avantajları kullanamayacaksınız AMD ise saf kas gücü sunuyor dolayısıyla sizin oyunlarınızda daha iş yapar. Yine karar sizin tabi ki. Galax ekran kartı gayet iyi bir karttır sıkıntı yaşatmaz.

Tavsiye için teşekkür ederim fakat, AMD ekran kartı düşünmüyorum açıkçası:'/

Sorun yaşamazsınız.

Beyaz kasalı hazır sistem zor bulursunuz. Önerdiğim sistem 4060 Ti. 4060 derseniz

Soğutucunun yanında termal macun geliyor mu gelmiyorsa önerir misiniz?

Bilmiyorum. Gelse de dandıktır

Sistemi alacaksanız onerım, anakartı MSI B650, SSD'yı 1TB Adata yapın. RAM'ı da 1x16 XPG yapın, ileride yetmezse 16 daha eklersınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı