Sinerji Sargas vs Hero PC hocası

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu iki sistemden almayı düşünüyorum. Kararsızım aralarında 300₺ fark var ve PSU kasa gibi bileşenleri farklı sadece. Hiçbir değişiklik yapmadan hangisini almak daha mantıklı olur?
Ya da bunlardan ayrı haqqus gen3'ü ozelleştirmek daha mantıklı mı?
Not: Frekansttv'nin RX 6700 sistemini alamıyorum çünkü tebiliyorsun sitesinde 12 taksit seçeneği yok.

Sargas sistemi

Pckolik hero sistemi

Son düzenleme:
Sadece psu ve kasa değişik ise hangisi daha kaliteli marka ise onu tercih et. Psu kaliteli olursa güç tüketimi daha az olur .

Arkadaşlar merhaba. Bu iki sistemden almayı düşünüyorum. Kararsızım aralarında 300₺ fark var ve PSU kasa gibi bileşenleri farklı sadece. Hiçbir değişiklik yapmadan hangisini almak daha mantıklı olur?
Ya da bunlardan ayrı haqqus gen3'ü ozelleştirmek daha mantıklı mı?
Not: Frekansttv'nin RX 6700 sistemini alamıyorum çünkü tebiliyorsun sitesinde 12 taksit seçeneği yok.

Sistem linki atabilir misiniz?

Power Boost'a kötü diyorlar ama neye göre bilmiyorum.
Hocam bence vakit kaybetmeden birini seçin markaları internetten araştırın. Ben powerboost furry 550w psu kullandım arkadaşım da kazanını kullandı o sorun yaşamadı ama arada pcci kapanıyor du vento hakkında bir bilgim yada tecrübem yok hocam.

Hocam bence vakit kaybetmeden birini seçin markaları internetten araştırın. Ben Power Boost furry 550W PSU kullandım arkadaşım da kazanını kullandı o sorun yaşamadı ama arada pcci kapanıyor du Vento hakkında bir bilgim ya da tecrübem yok hocam.

Hocam şu an alamiyorum maalesef ayin 13'unden önce. Babamın kart dönüm tarihi ona göre bakacağım

Geri
Yukarı