Sinerji Starlight Sistem alınır mı?

Daha fazla  
Evet. Bu bilgisayar hakkında çok fazla konu var. Biliyorum ama size son defa sormak istedim. Mümkünse bu sistemi cumartesi günü sinerjinin kendi mağazasından almayı düşünüyoruz. Son bir defa fikir arayışındayım.

Bu sistemin bana ve babama artıları:
-Babam internet alışverişlerine güvenmediği için mağazadan alma seçeneği onun hoşuna gitti.
-Taksit imkanı aile bütçesi için çok iyi.

Sizce sistem normal Ryzen 5 5500 lü haliyle alınır mı? Ve kaç yıl boyunca güncel oyunları oynatır?

Evet. Bu bilgisayar hakkında çok fazla konu var. Biliyorum ama size son defa sormak istedim. Mümkünse bu sistemi cumartesi günü Sinerji'nin kendi mağazasından almayı düşünüyoruz. Son bir defa fikir arayışındayım.

Bu sistemin bana ve babama artıları:
-Babam internet alışverişlerine güvenmediği için mağazadan alma seçeneği onun hoşuna gitti.
-Taksit imkanı aile bütçesi için çok iyi.

Sizce sistem normal Ryzen 5 5500'lü haliyle alınır mı? Ve kaç yıl boyunca güncel oyunları oynatır?

Alınabilir bir sistem ama bütçe artarsa RX 6650 XT sistem daha mantıklı olacaktır.

Aklım Gaming gendeki sisteme gitmiş :( kusura bakmayın, Sinerji'deki sistem tercih edilebilir. Hatırladığım kadarı ile bu bütçedeki en iyi F/P sistem, 16.500 TL kadar çıkılabilirse vatan da 6700 sistem var.

Maalesef hocam. Bu sistemi almaya ailemi zor ikna ettim. Bir de bu sistem kaç yıl daha güncel oyunları oynatır?

Maalesef hocam. Bu sistemi almaya ailemi zor ikna ettim. Bir de bu sistem kaç yıl daha güncel oyunları oynatır?

İleride çıkan güncel oyunların sistem gereksinimleri ne olur onun hakkında kesin bir şey söylemek pek mümkün değil fakat bu sistem günümüzdeki güncel oyunların birçoğunu orta-yüksek ayarlarda rahat bir şekilde oynatıyor. Sizi üzmeyecek bir sistem.

İleride çıkan güncel oyunların sistem gereksinimleri ne olur onun hakkında kesin bir şey söylemek pek mümkün değil fakat bu sistem günümüzdeki güncel oyunların birçoğunu orta-yüksek ayarlarda rahat bir şekilde oynatıyor. Sizi üzmeyecek bir sistem.

Sağ olun hocam. Fiyatta cumartesine kadar bir değişiklik olmaz umarım 😄.

Yeni konular

Geri
Yukarı