Sinerji Titan 3080 Ti Hazır Sistem Nasıldır?

1625426371053.png

28Bin TL'lik kasaya kargo ücreti almalarına şaşırdım.

Sistem gayet güzel, tek eksiği bana göre depolama. 500GB'nin yeterli olacağını pek zannetmiyorum böyle bir sistemde, ayrıca bütçeniz varsa işlemci soğutucusunu 120 yerine 240'lık alabilirsiniz.

3070 Ti 13.000 TL'ye satılıyor şu sıralar, kalan parçalar ve ekran kartının bir üst model upgradesi o kadar para etmez.

3070 Ti 13.000 TL'ye satılıyor şu sıralar, kalan parçalar ve ekran kartının bir üst model upgradesi o kadar para etmez.
3080 Ti oyun performansı olarak 3090'a denk. Kişinin beklentileri 3070 Ti karsilamayabilir.

Sizce bu bilgisayar güzel mi? 3080 Ti var.
Bu ürünü yakın zamanda bazı özelleştirmeleri yaparak satın aldım. Beklentilerimi karşılayan alternatif başka bir ürün yok şuan piyasada.

Eğer daha ucuz alternatiflere yönelmek isterseniz alternatifler mevcut fakat diğer alternatiflerde özelleştirme seçenekleri beklentilerinize cevap vermeyebilir.

Son düzenleme:
3080 Ti oyun performansı olarak 3090'a denk. Kişinin beklentileri 3070 Ti karsilamayabilir.

Bu ürünü yakın zamanda bazı özelleştirmeleri yaparak satın aldım. Beklentilerimi karşılayan alternatif başka bir ürün yok şuan piyasada.

Eğer daha ucuz alternatiflere yönelmek isterseniz alternatifler mevcut fakat diğer alternatiflerde özelleştirme seçenekleri beklentilerinize cevap vermeyebilir.
Evet tamda bu yüzden bu bilgisayara kafayı takmış durumdayım. Çünkü aynı özelliklere sahip bilgisayarlar biraz daha pahalı. Bu biraz daha ucuzdu. Dedim acaba içindeki parçalarmı kötü? Baktım bana kötü gelmedi. Yinede bi bilene sorayım dedim. :)

Toplayınca daha ucuza geliyor?
Dün bir hesap yaptım hocam kendi yaptığım özelleştirmeleri parca parca toplayınca 1750 lira daha ucuza geliyordu sistem. Tabii son zamanlarda fiyatların düşmesi böyle bir şeye sebep oluyor.

Bütçe yetmiyorsa kesinlikle sistemi parça parça toplama fikri de oldukça mantıklı.
Evet tamda bu yüzden bu bilgisayara kafayı takmış durumdayım. Çünkü aynı özelliklere sahip bilgisayarlar biraz daha pahalı. Bu biraz daha ucuzdu. Dedim acaba içindeki parçalarmı kötü? Baktım bana kötü gelmedi. Yinede bi bilene sorayım dedim. :)
Diğer alternatif sistemlerde istediğim anakart, kasa ve depolama seçenekleri yoktu. Bu üründe daha fazla özelleştirme imkanı sunulmuş ve bu bence güzel bir şey.

Eğer bütçe yetmiyorsa daha ucuz alternatiflere bakmakta da zarar yok bence. Aşağıdaki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Teknojik ürün demode olmaya başladığı halde tüm dünyada fiyatı düşerken fiyatların arttıgı ulkedir Turkiy. Yeni nesil kartlari geldi fiyatlar hala artıyor.

Geri
Yukarı