Sinerji ve İtopya fiyatları yükseltiyor

Sinerji'den alışveriş yapmışlığım yok ancak İtopya'dan iki kere alışveriş yaptım ve ikisinde de kargomu en kısa zamanda gönderdiler. Belki de şu ana kadar hiç iade ürün yapmadığımdan şimdilik memnunum, belki zorluk falan çıkartırlar iadede ve o zaman fikrim değişir.
Zamlara gelirsek Corono Virüsü'nden dolayı zaten ram ve ekran kartları olmak üzere elektronikte ciddi zamlar kapıda. Bunlarınki Dolar'ın yükselmesiyle birlikte kafalarına göre yaptıkları zamlar. İncehesap mesela bir yıldır 169 TL olan JD 711 kulaklığın fiyatına bu şehit verdiğimiz saldırıdan sonra Dolar'ın artmasıyla birlikte kulaklığın fiyatını 234 TL'ye çıkardı. Bir de ertesi gün cuma günü her cuma yaptığı gaming gecesini iptal etti hain saldırı sebebiyle. (Sayfaya tıkladığımda açıklama olarak böyle yazmaktaydı.) Bırak bu işleri incehesap, senin elinde indirim yapıp satabilecek ürün olsa kıyamet kopsa koyarsın oraya, zaten yapmayacaktı ve bu da bir bahane oldu. (Şehitlerimize hepimiz üzüldük, o akşam benim de canım çok sıkkındı bu hain saldırıdan dolayı.) Çünkü ince hesap hemen her hafta gaming gecesi yapıyo olsa da bazı haftaları elinde sanırım ürün kalmadığından dolayı bazı haftaları boş geçebiliyo, o hafta da bence saldırı olmasa da boş geçecekti. (Yine boş geçseydi de saldırı da olmasaydı tabi :/ ) Gelelim indirim diye sattığı ürünlere... Evet ciddi güzel indirimler oluyo yalan yok, yalnız indirim diye sattığı ürünler genelde iade gelip ambalajı açılmış olan ürünler. İki hafta önce arkadaşım piyasaya göre çok uyguna GIGABYTE RTX 2080 AORUS ekran kartı aldı 4500 TL'ye ama koruyucu sticker yoktu, yani muhtemelen iade gelen üründü. Bir de sakın gaming gecesi başladığında üstü çizik olan fiyatlara aldanmayın, misal önce piyasa fiyatına göre sallıyorum yüzde 40 zam yapıp sonra o fiyat üzerinden yine sallıyorum yüzde 50 indirim yapıyorlar. Piyasa fiyatı: 100 TL + yüzde 40 şişirme = 140 TL + yüzde 50 indirim = 70 TL (Al sana yüzde 50 görünümlü yüzde 30 indirim.) Ama indirim mi? İndirim. İade gelen ürünü alır mısın o indirimli fiyattan? Tamamen keyfine kalmış.

Sizinle genelde aynı fikirdeyim. Şehitlerimize, Allah'tan rahmet; yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim.
İncehesap firmasını, sizin gibi sıkı takip ederim. Dediğiniz gibi, gerçekten indirimde oluyor, elinde kalan malları itelemeyede çalıştıkları oluyor.(Son indirimde Ryzen 5 3600X işlemci aldım ama kutusunda veya işlemcide sıkıntı yoktur.(Fiziksel olarak, denemedim.) Ekran kartı konusunda haklı olabilirsiniz.)

Sizinle genelde aynı fikirdeyim. Şehitlerimize, Allah'tan rahmet; yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim.
İncehesap firmasını, sizin gibi sıkı takip ederim. Dediğiniz gibi, gerçekten indirimde oluyor, elinde kalan malları itelemeyede çalıştıkları oluyor.(Son indirimde Ryzen 5 3600X işlemci aldım ama kutusunda veya işlemcide sıkıntı yoktur.(Fiziksel olarak, denemedim.) Ekran kartı konusunda haklı olabilirsiniz.)

Fiziksel olarak denemedin mi? Dostum son indirim üzerinden epey süre geçti, iki haftalık cayma hakkın dolacak, neden o işlemciyi takıp tüm testlerini yapmıyorsun? Hadi işlemcide sıkıntı yok ama belki stock fanı bozuk, çok düşük rpm'de çalışıyor belki. Umarım bir sorunu yoktur tabi.

Uzun zamandır hazır sistem bakmıyorum ama her sitenin avantajlı ürünleri olabiliyo dostum zaman zaman. İtopya mesela benim takip edebildiğim 1 hafta boyunca Corsair K68 RGB klavyeyi 550 TL'ye satışa koydu, o ara alamadım ve şuan fiyatı 700 TL'nin üzerinde İtopya dahil bir çok yerde. Razer Huntsman Opto aldım 550 TL'ye ve yine İTOPYA dahil bir çok yerde 700 TL ve üzerinde. Bu aralar Corsair H100i RGB Platinum sıvı soğutma indirimde 899 TL, ben geçen ay almıştım aynı fiyattan, başka sitede de bu fiyata yok çok baktım. Teknobiyotik'ten de çok alışveriş yaptım, geçen ay 900 TL'ye aldığım PSU şimdi 1000 lira üzerinde her yerde. Takip etmek lazım ihtiyaç olan ürünleri farklı farklı yerlerden.
Aynen. İhitiyaç olan ürünler için siteleri takip edip uygun fiyatlara birçok ürün alınabilir. Ama aşırı indirimli ürünler bende şüphe uyandırıyor. Muhtemelen iade kullanılmış ürünleri yolluyorlar.

Fiziksel olarak denemedin mi? Dostum son indirim üzerinden epey süre geçti, iki haftalık cayma hakkın dolacak, neden o işlemciyi takıp tüm testlerini yapmıyorsun? Hadi işlemcide sıkıntı yok ama belki stock fanı bozuk, çok düşük rpm'de çalışıyor belki. Umarım bir sorunu yoktur tabi.
Haklısınız ramler yarın geleceği için, beklemek durumundayım. Yoksa çoktan testleri yapmıştım.

Ben herhangi bir parça alacaksam vatandan almaya özen gösteriyorum. Diğer şubeleri bilmem fakat sancaktepe şubesindekilerin satış öncesi ve sonrası hizmetlerinden çok memnunum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim.

Ben herhangi bir parça alacaksam Vatan'dan almaya özen gösteriyorum. Diğer şubeleri bilmem fakat sancaktepe şubesindekilerin satış öncesi ve sonrası hizmetlerinden çok memnunum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim.

Vatan kazıklıyor. Çok pahalı ürünleri. Bu arada yaz gelince coronavirüs gidecek. Tıpkı grip virüsü gibi.Coronavirüs, grip virüsünden yalnızca bir tık tehlikeli. O da yaşlılar ve hastalar için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı