Sinerji Wunch R5 5500 ve RX 6600 sistem nasıldır?

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat bu bütçede alınabilir bir sistem, ayrıca seçtiğiniz klavye monitör kulaklık ve mouse da iyi. Klavye mekanik bakılabilir sadece , membrane klavye yerine. İşlemciyide 5600 yapma şansınız var ise iyi olur.

Bu sisteme de bakabilirsiniz kasada değişikliğe gidilebilir gamepower yerine.

@CS Relboron sağolun hocam yorumunuz için. Arc 750 de driver sorunu var diyorlardı onun için bakmadım eğer yoksa onu alabilirim.
Hocam şöyle özetleyeyim, eğer hazır sistem olarak fiyat uygunsa arc 750 yönelenebilir, fakat ben 6600 ve arc 750 arasında tercih yapacak olsam 6600 seçerdim, kendi attığınız sisteme yönelecekseniz işlemciyi 5600 yapmanızı tavsiye ederim.

Hocam şöyle özetleyeyim, eğer hazır sistem olarak fiyat uygunsa arc 750 yönelenebilir, fakat ben 6600 ve arc 750 arasında tercih yapacak olsam 6600 seçerdim, kendi attığınız sisteme yönelecekseniz işlemciyi 5600 yapmanızı tavsiye ederim.
Peki hocam sağolun

@CS Relboron hocam bir de illa 5600'e yüksetmem gerekli mi PC'yi kendim almak istiyorum ama tam sınır 15k fiyat artarsa babama demek zorunda kalacağım babama yük olmak istemediğim içinde bunu istemiyorum. Diğer parçaları babama aldıracağım. Çok fazla bir performans farkı olur mu 5500 ile 5600 arasında. Genellikle Valorant CS Fortnite Apex Legends vs oyunlar oynayacağım.

Peki hocam sağolun

@CS Relboron hocam bir de illa 5600'e yüksetmem gerekli mi PC'yi kendim almak istiyorum ama tam sınır 15k fiyat artarsa babama demek zorunda kalacağım babama yük olmak istemediğim içinde bunu istemiyorum. Diğer parçaları babama aldıracağım. Çok fazla bir performans farkı olur mu 5500 ile 5600 arasında. Genellikle Valorant CS Fortnite Apex Legends vs oyunlar oynayacağım.
5500 biraz zayıf kalıyor hocam 5000 serisi işlemcilerde. Oynadığınız oyunlarda özellikle işlemci odaklı oyunlar olduğu için 5600 almanız iyi olacaktır.

Monitör kötü hocam
Bu sistemede bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı