Sinerji'den bilgisayarım geldi

my last mistake

Hectopat
Bu bilgisayarı sipariş vermiştim. Kontroller ve kurulum da yapıldı her şey olduğu gibi, sadece oyun ve progamlarda deneme yapılmadı onları da yaptığımda tekrar editleyeceğim.

Ben aldığımda 14 bindi, indirim zamanı aldım. Bu fiyattaki özelliklere göre, bence oldukça iyi fiyat ve iyi bilgisayar olduğunu düşünüyorum.

7 Ekim'de sipariş verdim, dün geldi. Bekleme süresi sancılıydı, kafamda sorular vardı ama bir şekilde gönderildi.

Dosya Ekleri

• _20221019_120151.jpg
    _20221019_120151.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu bilgisayarı sipariş vermiştim. Kontroller ve kurulum da yapıldı her şey olduğu gibi, sadece oyun ve progamlarda deneme yapılmadı onları da yaptığımda tekrar editleyeceğim.

Ben aldığımda 14 bindi, indirim zamanı aldım. Bu fiyattaki özelliklere göre, bence oldukça iyi fiyat ve iyi bilgisayar olduğunu düşünüyorum.

7 Ekim'de sipariş verdim, dün geldi. Bekleme süresi sancılıydı, kafamda sorular vardı ama bir şekilde gönderildi.
Tamam da, neden bilgisayarım geldi diye konu açma gereksinimi duydun?

Tamam da, neden bilgisayarım geldi diye konu açma gereksinimi duydun?
Herkes görsün görmemişlik olsun diye.

Neden? Çünkü aynı siteden sipariş verecek insanların aklında soru işareti olabiliyor.

Ben siparişi verdiğimde, bu kadar bekletilmesi endişlendirdi ve hatta bu konuyla ilgili bölümlerde de sordum yazdım.

Açıkçası Sinerji'nin iletişimi de bu konuda zayıf, siparişi verdikten sonra telefonla veya maille, alınan şey gönderilesiye kadar herhangi bir bilgi verilmiyor insanı çatlatıyorlar. Bir daha sipariş verir miyim? bilemiyorum.

Forumda bu tarz endişelenen çok insan var, onlara bilgi vermek ve paylaşmak için sayın arkadaş. Forumun da amacı bu zaten bilgi paylaşımı.

Ha ayrıca tabi ki yatırım tavsiyesi de değildir, bana geldi diye, size de sorunsuz bir şekilde geleceğinin garantisi de var mı? yok. Yani bana geldi diye kefil olmuş gibi olmayayım. Ben sadece izlenimlerimi ve yaşadıklarımı anlattım.

Sinerji'ye de tekrar teşekkürler biraz da hızlı iletişime dikkat edilirse güzel olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı