Singapur, Denizaltı Kabloları İçin Milyarlar Harcayacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Singapur Denizaltı Kabloları İçin Yatırımlar Yapacak

Singapur İletişim ve Enformasyon Bakanı Josephine Teo tarafından açıklanan yeni Dijital Bağlantı Planı, önümüzdeki on yıl içinde ülkenin dijital bağlantı altyapısını yeniden şekillendirecek iddialı bir proje. Teo, 2033 yılına kadar Singapur’un Asya ve dünyanın geri kalanı arasındaki bağlantıyı artırmak amacıyla denizaltı kablo indirme tesislerinin sayısını iki katına çıkaracağını söyledi. Singapur halihazırda 25 denizaltı kablosu ve […]

Devamı: Singapur, Denizaltı Kabloları İçin Milyarlar Harcayacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Son tüketiciye uydudan internet vermenin fiber optik altyapıya göre hiçbir avantajı olacağını düşünmüyorum.

Olabilir ancak 2033'yılına kadar kablosuz internet teknolojisinin gelişeceğine ve kullanıcıların isteklerini karşılicağına inanıyorum. Tabiki Singapur'un bakanlarından daha iyi bilecek değilim bu işi sadece fikrimi belirttim.

Olabilir ancak 2033'yılına kadar kablosuz internet teknolojisinin gelişeceğine ve kullanıcıların isteklerini karşılicağına inanıyorum. Tabiki Singapur'un bakanlarından daha iyi bilecek değilim bu işi sadece fikrimi belirttim.
Satıcı için daha karlı ve zahmetsiz olabilir fakat kullanıcı açısından bakınca performans olarak malesef yarışacak düzeyde bile değil. Tabi ben burda tamamen fiziksel bağlantı metotlarını karşılaştırıyorum. Hizmet kalitesi bambaşka bir olay. Firmanın hizmet kalitesi kötüyse full fiber de olsa rezalet performans verebilir.

Geri
Yukarı