Single Player Oyun Önerisi

191950

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Eski oyuncular bilir veya söyleyeceğim oyunların benzerlerini oynamış arkadaşlar bilir. Aradığım oyun tarzı RPG tarzı oyunlar. Örnek verecek olursam "Fable The Lost Chapters, Mad Max" olabilir. Yani görevler karşılığı EXP verip bunu da karakter geliştirmek için kullanılan oyunlar. O seçenek az ise "Call of Duty, Battlefield" benzeri oyun önerilerinizi bekliyorum.

Sistem özellikleri:
İşlemci- i5 650
Ram- 12 GB DDR 3 1333 MHZ
Ekran Kartı- GTX 1050 Tİ
PSU- FSP Hydro 600 W 80+
HDD- 500 GB

Aklımdan çıkmış, Mass Effect serisi en sevdiğim 10 oyun listemde ilk 3 sıraya kesin girer (Andromeda değil ana üçleme ama Andromeda da kötü değil öneririm. Sadece ilk üçlemeye kıyasla oldukça kötü, ama dediğim gibi iyi).

Shadow of Mordor, Witcher 3, Skyrim senin dediğin gibi RPG oyunlar. Call of Duty serisinin bir oyununda RPG vardı sanırım fakat seni tatmin etmeyecek kadar az olarak hatırlıyorum.

Önerileriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Skyrim'i oynadım ama fableda olduğu gibi sürükleyici gelmedi bana diğer önerilerinize bakıcam. Mass effect ve shadow of mordor dikkatimi çekti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı