Singleplayer oyun önerisi

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
M2
Ekran kartı
RX 6700
Anakart
A520
İşlemci
Ryzen 5 5600
Arkadaşlar eski bilgisayarım düşük olduğu için yeni cikan hikayeli oyunları oynayamiyordum. O yuzden uzun zaman Online oyun oynadım. Simdi ise yeni sistem aldım fakat hikayeli oyunlardan çabuk sıkılıyorum. Cyberpunk oynuyorum şu anda 40-50 dakika oynadiktan sonra sıkılıyorum çıkıyorum mesela. Bunu atlatmak için oyun onerisi istiyorum. Game Pass veya cok pahali değil ise normal Steam'den önerebilirsiniz. Simdiden teşekkürler sistemim her şeyi açabilecek durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korku gerilim seviyorsan 'Soma' hikayesi ile çok sürükleyici ve müthiş bir oyun. Klasik korku oyunları gibi değil konusu bir bak bence. Oyun bittiğinde birkaç dakika ekrana bakakalmıştım ben.

Shadow of war sıkılmadan uzun seanslar oynanabilecek bir oyun hele bir de LOTR hayranı iseniz.

LOTR severek izlediğim bir seriydi. Shadow of War'a bakacağım.

Eğer Simulator seviyorsan,
Car Mechanic Simulator 21 veya 18.
Bus Simulator 21.
Streamer Life Simulator.
Internet Cafe Simulator 2 vs vs.

Simülasyon oyunu olarak Sims4 oynuyordum zamanında ama bahsettiğiniz tarzda oyunlar bana yakın gelmiyor pek. Yinede teşekkürler önerilerin için

RDR2 mutlaka oyna derim.

İkisi de oynayacağım oyunlar arasında teşekkürler.

Korku gerilim seviyorsan 'Soma' hikayesi ile çok sürükleyici ve müthiş bir oyun. Klasik korku oyunları gibi değil konusu bir bak bence. Oyun bittiğinde birkaç dakika ekrana bakakalmıştım ben.

Gerilim bana uzak bir tema. Zamanında herkes övdüğü için kütüphaneme ekledim ama oynamak için adım atmadım aklımda duruyor hala.

Dying Light.
Metro 2033 Redux.
Tomb Raider.

Fiyatları uygun ve güzel oyunlar.

Tomb rider serisini seviyorum ilk oyunu az cok oynamıştım. Dying Light seriside ilgimi çeken seriler arasinda. Metro serisi ise yavaş ilerlediği icin sanırım çekici gelmiyor niyeyse.

Geri
Yukarı