Sınıf arkadaşımla küstük

Bir arkadaş var normalde iyi anlaşırdık sınavda yardım etmediğim için küstü trip attı sonra bunun arkadaşı geldi onun arkasından konuşmaya başladı sonra gitmiş anlatmış ben konuşmuşum diye angut yemin bile etti sonra hocaya gitmiş bu bana şerefsiz demiş geldi hocayla hoca bile ikna olmadı aksine hoca onu tuttu bana sonra bu ağlamaya başladı bir an sinirlendi üstüme doğru koştu çıkışta herkes onu tuttu o gün bugündür haklıyken nasıl haksız olunur diye düşünüyorum ve bu haydut beni rezil etti bu olaylar olmadan önce bozuntuya vermedim sınıftakiler TikTok videolarımla dalga geçti vs sizce kim haklı kavga etmek gerçekten istemiyorum bu haydutla.

Kimin haklı olduğu konusundaki fikirlerimizi söylememiz için pek yeterli ve anlaşılır bilgi verdiğinizi düşünmüyorum. Onun haricinde böyle saçma salak olayları umursamamak akıl sağlığınız için en iyisidir diye düşünüyorum.

Nasıl ya şimdi babamla ben kardeş miyiz? (!) Şaka bir yana bir halt anlamadım ve son dönemde böyle konuların artmasını herkesin trollleme çabasına bağlıyorum.

Hocam daha ilgi çekici konular açabilirsiniz. Böyle yaparsanız linç yiyebilirsiniz.

Bir arkadaş var normalde iyi anlaşırdık sınavda yardım etmediğim için küstü trip attı sonra bunun arkadaşı geldi onun arkasından konuşmaya başladı sonra gitmiş anlatmış ben konuşmuşum diye angut yemin bile etti sonra hocaya gitmiş bu bana şerefsiz demiş geldi hocayla hoca bile ikna olmadı aksine hoca onu tuttu bana sonra bu ağlamaya başladı bir an sinirlendi üstüme doğru koştu çıkışta herkes onu tuttu o gün bugündür haklıyken nasıl haksız olunur diye düşünüyorum ve bu haydut beni rezil etti bu olaylar olmadan önce bozuntuya vermedim sınıftakiler TikTok videolarımla dalga geçti vs sizce kim haklı kavga etmek gerçekten istemiyorum bu haydutla.
Dinle bu müziği gerisi kendiliğinden gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı