Sınıf defterinde öğretmen yoklamanın altı çizildikten sonra tekrar yok yazabilir mi?

kohnser

Hectopat
Daha fazla  
Bugün son derste hoca yoklamayı aldı, konuyu bitirdi ve son birkaç dakika kala yemek yemeye gideceğini söyleyerek sınıftan çıktı. Ben de sınıf defterini kontrol edip son 4-5 dk kala kaçtım. Hoca benden hemen sonra sınıfa girmiş, benimle birlikte 6 kişiyi not almış. İki sorum var, birincisi yoklamanın altını çizdikten sonra tekrar yok yazabilir mi?
İkincisi, herhangi bir işlem uygulayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kactiysaniz yapabilir, gerekirse daksille ustu cizilip tekrar yazilir. Tek akilli siz degilsiniz 😀.
En kotu ihtimalle kinama alirsiniz.

Bugün son derste hoca yoklamayı aldı, konuyu bitirdi ve son birkaç dakika kala yemek yemeye gideceğini söyleyerek sınıftan çıktı. Ben de sınıf defterini kontrol edip son 4-5 dk kala kaçtım. Hoca benden hemen sonra sınıfa girmiş, benimle birlikte 6 kişiyi not almış. İki sorum var, birincisi yoklamanın altını çizdikten sonra tekrar yok yazabilir mi?
İkincisi, herhangi bir işlem uygulayabilir mi?
İsterse yoklamanın altını çizdikten sonra tekrar yok yazabilir, müdürünüze iletir gene yok yazdırır. Velini arayabilir kınama alabilirsin. Hocan ile görüş ve midem bulandığı için eve gittim vs gibi şeyler söyle.

Hoca normalde kafa birisi. Espriden falan anlıyor. Yok yazması problem değil ama sizce disipline verir mi?

Hoca dersten yemek yiyeceğim diye çıkıp gittiğinde normal mi yani? Otobüse yetişebilmek için erkenden çıktım.

Bu seni rahatsiz ettiyse dilekce verip sikayetci olabilirsin. Dersten kacmak senin sorunun, hocayla bagdastirarak normallestiremezsin. Ayrica onceden herhangi bir cezan vs yoksa sadece hoca gelir kizar yollar, korkulacak bir şey yok.

Bu seni rahatsiz ettiyse dilekce verip sikayetci olabilirsin. Dersten kacmak senin sorunun, hocayla bagdastirarak normallestiremezsin. Ayrica onceden herhangi bir cezan vs yoksa sadece hoca gelir kizar yollar, korkulacak bir şey yok.
Geçen sene kınama almıştım ancak şuan cezam yok kınama cezasını silmişler.

Geri
Yukarı