Sınıf grubuna attığım mesaja kimse cevap vermedi

Teurastaja.

Kilopat
Dershaneye gidiyorum ve sınıftakilerle aram pek iyi değil soğuklar biraz. TYT dersleri bittiği için sınıfa çok uğramıyorum kütüphanede deneme vs çözüyorum. Matematik hocası tekrar yapacağını söylemişti ama ne zaman yapacağını belirtmemişti bende bunu sınıf grubuna sordum ve çoğu kişi görüldü atmasına rağmen cevap vermedi. Sormakla hata mı yaptım? Kendimi kötü hissediyorum.

Bu tip şeyleri fazla düşünürsen deli olursun bunu ciddi söylüyorum takma bakmadılar de geç laf sokmaya falan çalışma kimseye kendinin iyiliğine bak başkasının mesajına muhtaç birisi miyim diye sor kendine cevabın hayırsa hayır olarak kalsın :)

Dershaneye gidiyorum ve sınıftakilerle aram pek iyi değil soğuklar biraz. TYT dersleri bittiği için sınıfa çok uğramıyorum kütüphanede deneme vs çözüyorum. Matematik hocası tekrar yapacağını söylemişti ama ne zaman yapacağını belirtmemişti bende bunu sınıf grubuna sordum ve çoğu kişi görüldü atmasına rağmen cevap vermedi. Sormakla hata mı yaptım? Kendimi kötü hissediyorum.

Boş ver umursama onları hayatında gereksiz insanları takma eğer bir şey sorman lazım isen özelden yaz cevap verirler.

- Yakışıklı değilsen
- Zengin değilsen
- Popüler değilsen

dışlayabiliyorlar. Aramıza hoş geldin dostum :')

Benzerin üniversitede yaşayarak devam ediyorum. Benimle muhatap olmak istemeyen birisi için çaba sarf edemem. Düşünmeye değmez.

Cevap alacaksın. Sana cevap vermediler ve ölü bir ortam olduysa yakında gelir cevap.

Sorun orada dururken başka konu açamazlar. Yokmu hiç arkadaşın?

Geri
Yukarı