Sınıf karantinaya alınır mı?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 1B
@Zel Eğer sınıfında 2 kişi COVID ise sınıfın karantinaya alınacak ve alındığı günden 5 gün sonra (PCR testi olmamış kişiler yani negatif ya da pozitif olduğu belli olmayan kişiler) PCR testi verecek ve negatif çıkanlar okula devam edecek.

Anladım teşekkürler.

Bir de yanlışım olabilir tam hatırlamıyorum. Galiba pozitif çıkanlarda 10.günden (PCR testi yaptırılıp yaptırılmayacağını hatırlamıyorum!) sonra maske mesafeye uymak şartıyla okula gidebilir.

Bir de yanlışım olabilir tam hatırlamıyorum. Galiba pozitif çıkanlarda 10.günden (PCR testi yaptırılıp yaptırılmayacağını hatırlamıyorum!) sonra maske mesafeye uymak şartıyla okula gidebilir.
Hocam sınıfta sanırım tek maske takan benim. Ve öğretmenlerimden sadece 1 ya da 2'si maske takıyor. Gerçekten çok korkuyorum bir şey olacak diye.

Dostlar merhaba. Bizim sınıfta 13 gün önce ilk vaka oldu. Sonra 2. vaka oldu fakat üstünden 10 gün geçtiği için sınıf karantinaya alınmadı. Sınıf öğretmenimiz bizi arayıp "sınıf tam anlamıyla karantinaya alınmadı sadece tedbir amaçlı 1 hafta Online eğitim yapacağız" dedi be bugün bir tane daha vaka çıktı. Şimdi ne olacak?

Zaten karantina değil mi şu an olan:)

Evet ama şimdi bir tane daha vaka çıktı bu karar alındıktan sonra. Bir şey değişir mi 14 gün uzaktan olur mu?

Sınıfça karantinadayken mi bir tane daha vaka çıktı?

Geri
Yukarı