Sınıfça karantinaya girdik

AGjesurzz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
6'ya gidiyorum ve sınıfta 2 tane vaka çıktığı için sabahtan itibaren karantinaya girdim. Ders yapmayı hem de sınavları çok severim ve derslerimde gayet başarılıyımdır fakat bu olay beni çok üzüyor. Yarından itibaren 2 gün uzaktan eğitim yapacağız ve eğer pazar günü test verdiğimizde negatif çıkarsak okuka gidebileceğiz. Ve okulumuzda bizim gibi 3 sınıf kapandı aynı anda. Biz sabah gidiyoruz. Benim okulum saat 08:00'dan başlıyor ve 12:30'da bitiyor. Sizde benim yerimde olsanız üzülür müydünüz hocalarım?

Merhaba,
6'ya gidiyorum ve sınıfta 2 tane vaka çıktığı için sabahtan itibaren karantinaya girdim. Ders yapmayı hem de sınavları çok severim ve derslerimde gayet başarılıyımdır fakat bu olay beni çok üzüyor. Yarından itibaren 2 gün uzaktan eğitim yapacağız ve eğer pazar günü test verdiğimizde negatif çıkarsak okuka gidebileceğiz. Ve okulumuzda bizim gibi 3 sınıf kapandı aynı anda. Biz sabah gidiyoruz. Benim okulum saat 08:00'dan başlıyor ve 12:30'da bitiyor. Sizde benim yerimde olsanız üzülür müydünüz hocalarım?
Hayır.

Benim abim maalesef korona daha dün yine pozitif çıktı ama karantina vermediler mecbur gitmek zorundayım. Abimle aynı evde yaşıyoruz temas kurmamaya çalışsakda umarım bulaşmaz. Bugün çok terleme falan yaşadım birden hala devam ediyor umarım bulaştırmam kimseye eğer gectiyse kimseylede temas kurmamaya çalışıyorum. Geçmiş olsun. Soruya gelirsek üzülmem rahatlayadabilirim.

Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim, halen ortaokul yıllarımı çok özlüyorum. Belki senin anında olsa sevinirdim ama gelecekten geçmişe bakınca gitmediğim zamanlar için bile üzülüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı