Sınıfça yaptığınız anınızı anlatın

9. sınıfın orta zamanlarında yiz. Aşağıda konuştuk, anlaştık. Derse girdik ders en sinirli hocanın dersi. Düzeneği kurduk abi. Once 1. arkadaş montu alıyor peş peşe herkes 2, 3, 4, 5, 6, 7 son olarak ben 8 hepimiz montumuzu aldık yerimize oturduk hoca ne oluyor lan diye bağırıyor ne oluyor hocam diyoruz hoca ne yaptığımızın farkında sonra herkes montun cebinden peceteleri alıyor tekrar kalkıp yerine koyuyor 8 kişi birden
Ondan sonra hoca bakın yaptığınız yasal bir şey ama ben sizin aciginizi bulurum dedi kısmen tehdit etmiş oldu biz bir şey yapmadığımiz halde :) 2-3 tane arkadaşıda bu olaya şahit olarak yaptık. Öyle kaldı.

Akıllı tahtadan 63 style açmıştık ama ben sadece seyirciydim. Müdür gelip bu ne a... Dedi. Normalde küfürü yazardım ama Technopat forum kurallarına uymuyor. Adam bütün sınıfı disipline vermeye kalktı ama vazgeçti sonra.

Flash belleğe akıllı tahtayı hackleyen program kurmuştum 120sn açılması için bekliyordu o sırada sağdan kaydırıp masaüstüne geçip programı çalıştırıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı