Sınıfı geçebilir miyim?

Ripper31

Decapat
Daha fazla  
Ortalamam 68 diğer sınavlar açılanınca muhtemel 70 olur 9. sınıfım matematik ortalamam 49 hoca galiba bilerk verdi ve edebiyat ve İngilizce ortalama 50'nin altında ve görsel sanatlara sağlık sorunu nedeniyle giremedim ve girmedi yazılacak büyük ihtimal ameliyat olacağım da :/ - neyse normalde kötü notlar almam ama uzaktan eğitimle çok az şey anladım o yüzden böyle, kalır mıyım sınıfta.
Hatırladığım kadar 3'ten fazla 50'nin altında olduğunda kalıyormuşsun doğru mudur ekstradan soru sormuş olayım iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalaman 50 üstü ve edebiyattan da 50 üstü ortalamaya sahip olursan sınıfı geçiyorsun diye biliyorum. Yanlış ise lütfen belirtin.

Ortalaman 50 üstü ve edebiyattan da 50 üstü ortalamaya sahip olursan sınıfı geçiyorsun diye biliyorum. Yanlış ise lütfen belirtin.
Edebiyat'ın 50 olması gibi bir şart yok. Ortalama 50 üzeri ama Edebiyat'tan kaldıysan sorumlu olarak geçiyorsun. Bir sonraki sene geçen sene ki Edebiyat dersini vermem gerekiyor.

Edebiyat'ın 50 olması gibi bir şart yok. Ortalama 50 üzeri ama Edebiyat'tan kaldıysan sorumlu olarak geçiyorsun. Bir sonraki sene geçen sene ki edebiyat dersini vermem gerekiyor.

Ben Anadolu lisesinde okuyorum, öğretmenler bana hep edebiyatı kesin geçmelisiniz diyorlar.

Ben Anadolu lisesinde okuyorum, öğretmenler bana hep edebiyatı kesin geçmelisiniz diyorlar.
Edebiyat ana ders, bu sene kalırsan 12. Sınıfa kadar kaldığın dersi veremezsen mezun olamıyorsun. Hocalarınız sorumluluklar ile uğraşmamanızı istediği için geçmelisiniz diyorlar.

Geri
Yukarı