Sınıfı geçmem mümkün mü?

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
44 gün civarı devamsızlık var 1. dönem ortalama 46, 2. dönem 1. sınavlara girmedim. Sizce müdürle konuşsam 2. dönem 2. sınavlardan iyi not alsam ortalamayı kurtarsam müdür de devamsızlığı halletse sınıfı geçebilir miyim?

Müdürün bayağı insaflı olması lazım bayağı devamsızlık var ve sınavlarada girmemişsin

Hocam peki bu açığa geçiş nasıl olacak? Bir kere sınıfta kalan geçebilir mi sizce önümüzdeki sene?

Bir kere sınıfta kalma hakkın var, yani kalıp geçmek için uğraşabilirsin, fakat tekrar kalırsan açığa geçersin, dersleri vermen gerekir

Hocam 2 kez kalamam zaten şu an 1 kez kalacağım gibi gözüküyor. Eylül ayında açık lise kayıtları açıldığında 1 kez sınıfta kaldığım için başvuru yapsam geçirirler mi?

Kayıt tarihinde geçebilirsin belirli bir sebebinin olması gerekmiyor

Hocam bildiğim kadarıyla artık herkes açığa geçemiyormuş yani dümdüz isteyen geçemiyor yeni kararla. Ben bir kez kaldığım için geçebilir miyim diye sormuştum. Kayıt tarihinde herkes geçebiliyor mu yani?

Hocam bildiğim kadarıyla artık herkes açığa geçemiyormuş yani dümdüz isteyen geçemiyor yeni kararla. Ben bir kez kaldığım için geçebilir miyim diye sormuştum. Kayıt tarihinde herkes geçebiliyor mu yani?

Yani bende bildiğim kadarıyla söylüyorum,değişti mi bende bilmiyorum,ama galiba müdür dilekçe imzalıyor ve geçebiliyorsunuz

Yani bende bildiğim kadarıyla söylüyorum, değişti mi bende bilmiyorum, ama galiba müdür dilekçe imzalıyor ve geçebiliyorsunuz

1713343688938.png

Hocam ekte belirttiğim gibi bu sebeplerden biri gerekiyor açığa geçiş için fakat sınıf tekrarı konusunda kimisi 1 kez kalanlar kimisi de 2 kez kalanlar geçebiliyor diyor benim de kafam karıştı.

Geri
Yukarı