Sınıfı geçmem mümkün mü?

Eki Görüntüle 2170863

Hocam ekte belirttiğim gibi bu sebeplerden biri gerekiyor açığa geçiş için fakat sınıf tekrarı konusunda kimisi 1 kez kalanlar kimisi de 2 kez kalanlar geçebiliyor diyor benim de kafam karıştı.
sınıf tekrarına dediğine gör, sende sınıf tekrarına düşeceksen girebiliyorsun,tablo öyle diyor

Sınıf tekrarına dediğine gör, sende sınıf tekrarına düşeceksen girebiliyorsun, tablo öyle diyor

Peki bu şartlar önümüzdeki sene de geçerli olur mu sizce hocam?

44 gün civarı devamsızlık var 1. dönem ortalama 46, 2. dönem 1. sınavlara girmedim. Sizce müdürle konuşsam 2. dönem 2. sınavlardan iyi not alsam ortalamayı kurtarsam müdür de devamsızlığı halletse sınıfı geçebilir miyim?

Hocam bilerek okulu mu bıraktınız? Açığa geçmek için falan? Bende aynı şeyi yapıyorum kalmaya çalışıyorum.

Merhaba motosiklet ehliyet konusunda görmüştüm seni benim de sınıfta kalma ihtimalim var müdürün dilekçe mi yazması lazım?

Hocam devamsızlık 30u geçtiyse yapacak bir şey yok dilekçe vesaire çözemiyor sanırım artık. İkimize de geçmiş olsun dua edelim de sene sonu eylül ayında açık liseye geçebilelim.

Geri
Yukarı