Sınıfımdaki çocukla aramda geçen garip olay

Lise 1 hocam. Daha yeni yeni alıştığım için böyle olaylar çok anormal geliyor. Bir de sultanbeylide okuyunca...
Bizim sınıfta da var bir tane bu tipten. Geçen sene full racon kestim bu sene bana bulaşamıyor. Karakterini ve sınırlarını belli et. Dediğinin arkasında dur ve sakın geri adım atma. Yumuşak erkek bunlar. Has erkeği gördü mü hiçbir erkekliği kalmaz bunların.

Bizim sınıfta da var bir tane bu tipten. Geçen sene full racon kestim bu sene bana bulaşamıyor. Karakterini ve sınırlarını belli et. Dediğinin arkasında dur ve sakın geri adım atma. Yumuşak erkek bunlar. Has erkeği gördü mü hiçbir erkekliği kalmaz bunların.
Bunlar hep arkam pistir der hocam ona kalırsa benim de önüm pistir hiç lafını yapıyor muyum ben :D

Yarın nakilim çıkıyor yüksek ihtimalle gidiyorum o okuldan. Böyle bir anı kaldı artık hatırlar hatırlar gülerim :)
Hayırlı uğurlu olsun, eskisinden daha hayırlı olur inşallah. Meslekten ayrılıp özele geçtiğim zaman dünyalar benim olmuştu. (Sizin gibi 9.sınıfım) Neyse, artık bu sadece yanan bir hatıra....
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayırlı uğurlu olsun, eskisinden daha hayırlı olur inşallah. Meslekten ayrılıp özele geçtiğim zaman dünyalar benim olmuştu. (Sizin gibi 9.sınıfım) Neyse, artık bu sadece yanan bir hatıra...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben de meslekten ayrılıp Anadolu'ya geçeceğim. İki okul arasında 12 puan fark var inşallah ortamları daha iyidir.

Hayırlı uğurlu olsun, eskisinden daha hayırlı olur inşallah. Meslekten ayrılıp özele geçtiğim zaman dünyalar benim olmuştu. (Sizin gibi 9.sınıfım) Neyse, artık bu sadece yanan bir hatıra...

Ayrıyeten müzik çok güzelmiş şu anda arka planda açtım bu okuldan kurtulmam bir yana büyük bir zafer almış gibi hissediyorum. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı