Sınıfımdaki kız benden hoşlanıyor mu?

449192

Decapat
9. sınıfım. Sınıfta Buse diye birisi var. Buse'den hoşlanıyorum. Buse geliyor kafasını koluma yaslıyor, telefonuma bakıyor (çaktırmadan değil, apaçık bakiyor), sonra benim sıramın yanından geçerken, benim kapüşonumu örtüyor, sonra geri açıyorum, o geri kapatıyor. Daha daha sonra sınıfta omegle girecegimde yine yanıma geliyor, kafasını koluma yaslıyor, o da benimle omegle giriyor.

Bir de dün 3 kişi doğruluk mu cesaret mi oynarken onun arkadaşlarından birisi anladı galiba mevzuyu. Sadece güzel olduğundan bahsetmiştim halbuki. Buse yoktu oyunda ama kulağına gitmiş olabilir diye gerilmedim değil.
Kız hakkımda ne düşünüyordur ya da benden hoşlanıyor mudur? Ne düşünüyorsunuz konu hakkında? 2 tane yakın arkadaşım biliyor Buseden hoşlandığımı.

Son düzenleme:
Kız geldiğinde kolunun altına al ve kafanızı birbirine değdirin. Kız senden hoşlanıyor ve ilgi bekliyor.

Tipik mavi boncuk politikası. Sen ona ilgiyi göster. Ertesi gün GG yedeksin. Elinden geldiğince uzak dur öylelerinin her yerde sıkı fıkı oldukları var. Dikkat et ilk günler iyi gider sonrası tırt.

Yeni konular

Geri
Yukarı