Sınıfımın ortamı çok kötü

Saox

Femtopat
Daha fazla  
Lise 9. sınıf öğrencisiyim, sınıfın yarısı puff bar içiyor, sigara içiyor ben bunları 1 kere bile içmedim bana uzatıyorlar al tüttür diye. Ben her seferinde reddediyorum, tek takılıyorum. Ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise 9. sınıf öğrencisiyim, sınıfın yarısı puff bar içiyor, sigara içiyor ben bunları 1 kere bile içmedim bana uzatıyorlar al tüttür diye. Ben her seferinde reddediyorum, tek takılıyorum. Ne yapmalıyım sizce?
Durumu ailenize anlatıp, okul değiştirin.

Ortamda buluna buluna alışırım korkusu var.

Hocam arkadaş ortamımın puff içmekten ciğerleri ağladı, 20 metre koşunca nefes nefese kalıyolar, içki desen o da var ama ben onları ailemden çok görmeme rağmen ne sigara içtim ne içki. İradeniz zayıfsa alışabilirsiniz o ayrı mesele tabii.

Üsteki arkadaşın dediği gibi, ya okul değiştirin ya da bu tür insanları takmayıp kendi gelişiminize önem verin. Okula asıl gitme amacınıza yani.

Geri
Yukarı