Sınıflarınız belli oldu mu?

Hocam siz kaça geçmiştiniz? Evet 11. Sınıfa geçince alanınıza göre sınıflar karılıyor.

9. sınıfa geçtim hocam.

Hocam var mı bir heyecan :)

9. sınıfa geçtiğim için var ama OBP ile gittiğim için var birkaç tane tanıdık arkadaşım.

Hocam siz kaça geçmiştiniz? Evet 11. Sınıfa geçince alanınıza göre sınıflar karılıyor.

Siz OBP ile mi nitelikli Anadolu lisesine mi yoksa fen lisesine mi gidiyorsunuz?

9. sınıfa geçtim hocam.

9. sınıfa geçtiğim için var ama OBP ile gittiğim için var birkaç tane tanıdık arkadaşım.
En çok zaten arkadaşlarımı ortamı özledim

9. sınıfa geçtim hocam.

Siz OBP ile mi nitelikli Anadolu lisesine mi yoksa fen lisesine mi gidiyorsunuz?
Hocam ben fen lisesi müfredatında nitelikli bir anadolu lisesinde okuyorum başlangıçtan beri aynı okuldayım hiç değiştirmedim

En çok zaten arkadaşlarımı ortamı özledim

Hocam ben fen lisesi müfredatında nitelikli bir Anadolu lisesinde okuyorum başlangıçtan beri aynı okuldayım hiç değiştirmedim

Tebrik ederim hocam aslında ben biraz tedirginim OBP ile gittiğim için böyle belalı fırlama tipler olursa diye düşünmüyorum değil. 94.60 ile alan okula gidiyorum.

Sınıflarınız belli oldu mu? Okulların açılmasına 2 hafta kaldı ve benim sınıfım henüz belli olmadı. 11. sınıfa geçtim sayısal öğrencisiyim. Sizde durumlar nasıl? Muhtemelen yine son 1-2 gün kalınca açıklayacaklar, neyse.

10. sınıftaki herkes A'ya gitti. Bir ben F'ye gittim. En şansızı ben oldum.

Geri
Yukarı