Sınıfta birini dövmek istiyorum

Dövünce sorun bitiyor (!). Her şey kavga/dövüş ile hal oluyor. Konuşmak bize daha zor geliyor sanırım. Şiddet daha basit!
Konu sahibi, biz buradan sadece tavsiye veririz. Dikkate alıp, almamanız size kalmış @xyz11.
Laftan anlamıyorlarki anlasalar zaten kavga istemem. Sorunca yine hakaretle cevap veriyor.
Forumun girişinde dövüş kulübü yazıyor herhalde. Üyelik tarihi bugün, 0 mesaj.

Neyse dışarda 1 v 1'e çağır. Sen 3 v 1 gir. Okul içinde çözmeye çalışırsan sıkıntı olur.
Yok ben bu sitede dolaşıyodum ara sıra ama hesap açmak aklıma gelmedi bugün açtım.

Onun kavgadan haberi olmadan beklemediği anda şey yapsam daha kısa sürer bence ama yinede teşekkürler.

Laftan anlamıyorlarki anlasalar zaten kavga istemem. Sorunca yine hakaretle cevap veriyor.
Kene gibi insana yapışıyorlar işte. Elini versen, kolunu kaptırırsın. Sizi tuzağa düşürmeye çalışıyorlar. Onların tuzağına düşmeyin. Susmak en güzel cevaptır. Laf dayaktan beterdir, derler.

O keko dediklerin zamanında aileleri tarafından şiddete maruz kalmış, okul dönemleri boyunca kavgayla, gürültüyle hareket etmiş çocuklar. Yani bunlar şiddetin içerisinde büyümüş insanlar, defalarca kavga etmiş insanlar. Dövebileceğine cidden emin misin?

Merhaba arkadaşlar. Liseye gidiyorum. Sınıfta nefret ettiğim kekolar var. Bana hakaret, küfür ediyorlar ve sınıfta başkalarına durduk yere vuruyorlar ben de onlara daha bir şey yapmadım ama artık yapmayı düşünüyorum çünkü bayağı sinirlendirttiler beni. Bir de kendilerini güçlü falan sanıyorlar. Ben bunlardan birini rahat dövebilirim, her gün şınav, mekik falan çalışıyorum ağırlıkta kaldırıyorum bayağı kas var yani. Birini döverim ama arkadaşları gelip bana saldırabilir. Müdüre falan söylesem de yine aynısını yaparlar. Benim fikrim bana bulaştıkları anda bir anda dövmek ama sonra ne olur bilmiyorum. Ben çok dövüşmem ama böyleleri için yapacak başka bir şey yok gibi. Ne yapmam gerek?

Uymanı önermem birini döversen ertesi gün ellerinde malzemeyle 5 - 6 kişi dalabilirler böyle insanlar genelde kendilerine benzeyen kekolar ile çok samimi oluyorlar çevresi filanda olabilir.
Okulda çok bir şey yapacaklarını düşünmüyorum ama çıkışta ya da dışarıda tehlikeli olabilir.

Sana satasirlarsa posta koy baktin bir iki kem kum ediyor daha eder etmez yapistir agzina, firsat bulabilirsen digerine de yapistir. Sonra birak coksunler ustune. Bak bir daha bulasabiliyorlar mi

Merhaba arkadaşlar. Liseye gidiyorum. Sınıfta nefret ettiğim kekolar var. Bana hakaret, küfür ediyorlar ve sınıfta başkalarına durduk yere vuruyorlar ben de onlara daha bir şey yapmadım ama artık yapmayı düşünüyorum çünkü bayağı sinirlendirttiler beni. Bir de kendilerini güçlü falan sanıyorlar. Ben bunlardan birini rahat dövebilirim, her gün şınav, mekik falan çalışıyorum ağırlıkta kaldırıyorum bayağı kas var yani. Birini döverim ama arkadaşları gelip bana saldırabilir. Müdüre falan söylesem de yine aynısını yaparlar. Benim fikrim bana bulaştıkları anda bir anda dövmek ama sonra ne olur bilmiyorum. Ben çok dövüşmem ama böyleleri için yapacak başka bir şey yok gibi. Ne yapmam gerek?

Kanka aynısı bizim sınıfta var. Bebenin biri başımda 7/24 bilek güreşi yapalım diye geziyor, kendini güçlü sanıyor. Yapınca da yeniliyor anlamadım ki, anime izliyordu ona bir şey demeyeceğim ama animeyi de yaşamazsın aga sal artık beni help.

Sen şu öfkeni onlara kussan zaten ömür boyu sana bir şey yapamazlar. 😀

Geri
Yukarı