Sınıfta gülerken yakalanmak sorun olur mu?

nootnoot123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben lise 10. sinif ogrencisiyim ve tarih ogretmeniyle bir sorun yasadim. İng klavye kusura bakmayin.
Ogretmen kizginken bence komik kiziyor biraz arkadasim sessizce guldu ben de onu gulerken gorunce sırıttım ve guldum biraz. O arada ogretmen bize dogru bakiyordu. Komik bir şey mi var dedi bende kafami yana salladim yok anlaminda o da sinir oldu buna ve bize kizip yarin velilerimizi cagirmamizi soyledi. Evet kizinca guldum ama kesinlikle sesli veya sinifin huzurunu bozacak sekilde değildi. Ayrıyeten ona ölü gibi baktimi soyledi ve psikolojik destek almaliymisim, sevigisiz buyutuldugumu soyledi. Velimi cagirmak zorunda miyim yaptığım şey herhangi bir suc vb. bir şey mi? Teşekkürler simdiden.

Merhaba ben lise 10. sinif ogrencisiyim ve tarih ogretmeniyle bir sorun yasadim. İng klavye kusura bakmayin.
Ogretmen kizginken bence komik kiziyor biraz arkadasim sessizce guldu ben de onu gulerken gorunce sırıttım ve guldum biraz. O arada ogretmen bize dogru bakiyordu. Komik bir şey mi var dedi bende kafami yana salladim yok anlaminda o da sinir oldu buna ve bize kizip yarin velilerimizi cagirmamizi soyledi. Evet kizinca guldum ama kesinlikle sesli veya sinifin huzurunu bozacak sekilde değildi. Ayrıyeten ona ölü gibi baktimi soyledi ve psikolojik destek almaliymisim, sevigisiz buyutuldugumu soyledi. Velimi cagirmak zorunda miyim yaptığım şey herhangi bir suc vb. bir şey mi? Teşekkürler simdiden.

Asil sevgisiz büyüyen oymuş bence. Hiçbir şey olmaz merak etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl alması gereken O, yüksek ihtimalle korkutma amaçlı yaptı.
Diyelim velini aradı, veline ne diyecek?
"Oğlunuz sınıfta gülüyor, bana gülmesi yasak bir şey ben istemiyorum" mu diyecek? Salla gitsin.

Dediğim gibi giderseniz siz haklı çıkarsınız, MEB'in her insanı öğretmen yapması yanlış bence.
Karakter sınavlarına tutulmaları lazım.

(Mesaj gitmemiş herhalde tekrar yazayım.)
Giderseniz siz haklı çıkarsınız. Sesli bir şekilde gülmediğinizi belirtmişsiniz ve sana bunları söylemiş. Sana dolaylı yoldan hareket etmiş ve ailen hakkında bilip bilmeden konuşmuş.

Konuyu ailene anlat ve öğretmenin psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu müdüre iletsinler. Artık ülke öyle bir hale geldi ki iki saniye mutlu olan gençler bile gözlerine batıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı